Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Emberek ti hogyan fogjátok...

Emberek ti hogyan fogjátok fel az életet? Bulinak, játéknak vagy talán egy komoly harcnak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a sulira, párkapcsolatra, mindennapokra egyszóval MINDENRE!
2011. dec. 29. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mostanság egyre többször érzem nyűgnek.Óvoda, iskola, munka..Csinálni, amit a többi százezer csinál,aztán dolgozhatok, míg bele nem vénülök és közel sem biztos, hogy cserébe jól is fogok élni, akkor meg az egész hajsza minek?
2011. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem sokáig arra erőszakoltak, hogy valami harcszerűségnek fogjam fel, és nem vezetett eredményre. Sőt kikészített. Aztán rájöttem, hogy a legjobb úgy felfogni, mintha városnézésen lennél. Arra menj, ami téged érdekel, de több mindent nézz meg, és mindig tarts egy kis távolságot egyrészt az integritásod védelme érdekében, másrészt hogy legyen kritikai lehetőséged. Ez a városnézősdi más szempontból is hasznosnak bizonyult. Mégpedig úgy, hogy soha nem fogadd el az olyan bánásmódot, ami egy utcán nem lenne megengedett.
2011. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az életet egy lehetőségnek fogom fel. De harcnak is, Benne van a játék is. Nem veszem túl komolyan, így elég jó mederben zajlik.
2011. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Buli, játék, harc egyszerre!
2011. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én praktikusan kezelem. Nem azzal törődök, hogy milyen hangzatos szlogeneket írhatok ki róla facebookra, hanem célokat tűzök ki és az elérésükkel törődöm.
2011. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mix. Van benne minden.
2011. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém örök küzdelem, és sajna gyakran alulmaradok.
2011. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszokat! :-)

Én próbálok minél jobban arra koncentrálni, hogy ne idegeskedjek, tehát vegyem lazán a dolgokat, többé kevésbé sikerül...

2011. dec. 30. 00:53
 9/9 anonim ***** válasza:
a párkapcsolatomon kívül egy darab sz*rnak fogom fel :D más értelem nincs benne :D
2011. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!