Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennek miért MOST kellett...

Ennek miért MOST kellett velem történnie? Annyira el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Tehát arról lenne szó, hogy vecsési barátnőm meghívott magához szilveszterezni, én amúgy pécsi vagyok. Úgy volt, hogy ma reggel utazom is hozzá.

Tegnap azonban szintén sokat utazgattam, Zalaegerszeg mellé kellett mennem temetésre. Nagyon fárasztó volt, későn értünk haza, amúgy is korán keltem stb. Erre most éjszaka elképesztő módon rosszul lettem. Gyomorfájás, hányás. Ehhez jött, egy iszonyatos álmatlanság, 2 órát nem aludtam az éjjel, úgyhogy előtte való nap se pihentem magam ki. Nagyon rosszul vagyok. Egyszerűen nem tudok így menni (most már amúgy sem tudnék, mert késő van, hogy elkészüljek), de későbbi vonattal sem mehetek. Annyira kellemetlenül érzem , hogy ezt a találkozót IS le kell mondanom vele, több, mint 4 hónapja nem láttuk egymást (mégis csak legjobb barátnők vagy legalább is afélék vagyunk), de a múltkor sem tudtunk összejönni. Hogy mondjam el ezt neki? Ti ezt megértenétek? Vagy ti erre mit reagálnátok? Kicsit olyan lányról van szó, aki inkább gondolná azt, hogy hülye hisztis p*csa vagyok, mint hogy elhinné, hogy most tényleg nagyon beteg vagyok.


2011. dec. 31. 07:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy valószínűleg a vonatutat se bírnám ki, mert szinte mindig rosszul vagyok utazás közben, pláne így, hogy amúgy is fáj a gyomrom meg hányingerem van. Plusz nem beszélve arról, hogy nagyon kimerült vagyok (ott nem lesz lehetőségem pihenni), este 10-ig se tudnék fenn maradni, nemhogy hajnalig ott bulizgassak.
2011. dec. 31. 07:26
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha a barátnőd inkább hisztis p...nak tart inkább mint hogy elhiggye, hogy beteg vagy, akkor nem sajnáld hogy nem tudsz menni.

Arról senki nem tehet hogy beteg lesz. Ha eddig nem hallottad volna elég sokan betegek hasmenéses, hányásos tünetekkel. Valószinűleg te is elkaptad. Pihenj és gyógyulj, és ne sajnálj egy szilveszteri bulit.

2011. dec. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy igenis nagyon sajnálom. Nagyon elszerettem volna menni, jegyfoglalás is megtörtént( bár azt megoldom), kivételesen vettem egy felsőt is erre az alkalomra, hajamat is megcsináltam, egyszóval mindent és most elúszott. És ezt most azért nem érzem igazságosnak, mert az év többi napján meg soha a k*rva életbe nem vagyok beteg. Pont most. Nagy rossz, hogy testileg is fosul vagyok, de most ez lelkileg is okoz egy-két gondot.
2011. dec. 31. 07:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is pécsi vagyok. Te szegény! Nem akarsz átugrani hozzánk szilveszterezni, ha jobban leszel? Mi itt iszunk, utána meg megyünk a cyrano-ba. :) Most viccen kívül mondom. Eddig csak 4-en vagyunk. 2 fiu és 2 lány.


27L

2011. dec. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, én itt lakom a domusznál :DDDD
2011. dec. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy, köszi :) de sajnos nem tudok menni, az itthoni bnőim is hívtak, hogy akkor menjek velük, de nem lehet még mindig rosszul vagyok :( bár a vecsési barátnőm azt mondta, hogy ha elmentem volna, akkor ott is hánynék , de a pia miatt :D

mind1 ez most egy ilyen szilveszter lesz, itthon leszek nővéremmel. 2 hét múlva meg bnőm szeretettel vár Vecsésen :)

2011. dec. 31. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!