Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől lettek ilyenek a lányok?

Mitől lettek ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés

Eddig fajult a világ? Hogy a lányok a testükkel akarnak barátot találni? Mikor látom, hogy a lányok szűk leggings-ben, cicanadrágban, meg kivágott felsőben illegnek-billegnek a kiszemelt fiú előtt? Tényleg úgy kell pasizni, hogy kirakják midnenüket? Én ezt már komolyan nem értem, az ilyeneknek kéne egy-két atyai pofon. Mit akarnak? Hogy a testükbe szeressenek bele?


És ezt lányként mondom.


2011. dec. 31. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

irigyled a testüket mi?

vagy épp valamelyik a kiszemelt pasit elcsaklizta előled

2011. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Miután te is lány vagy, és nem vagy olyan, nem mondhatjuk, hogy ilyenek a lányok, hanem, vannak ilyen lányok. Ugye?

Vannak ilyenek, és olyanok, meg emilyenek. Ne akadj fent ezen.

2011. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Külső megfog, belső megtart.
2011. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Oké,oké... külső megfog, belső megtart. De én anélkül is tudok külsővel megfogni valakit, hogy kidobom mindenemet... de van akik nem... csak kitartás kérdése.
2011. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem unjátok még ezt a sok szörnyülködést a mai fiatalokon,a mai nőkön,a mai férfiakon,a mai öregeken? Rohadt unalmas már,engem pl baromira nem érdekel milyen harsinyában járnak a 16 évesen mégis ezt a károgást hallgatom mindenhol,ami ráadásul nem segit semmit.

Menjél oda hozzájuk,aztán mond meg nekik,hogy öltözzenek fel ha ennyire zavar. Amúgy aki ezzel van elfoglalva 0/24 ben annak elég szegényes élete lehet.

2011. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de nem mindenki van ezzel így. Vannak olyanok, akik csak így gondolják magukról, hogy megnézik őket, önbizalmat ad nekik. (Gondolom)
2011. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
ja és a legviccesebb az,hogy mindegyikőtök azt hiszi magéáról valami baromi nagy bölcsességet ffedezett fel és fogalmazott meg,közben meg mindenki látja
2011. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

figyelj ha én csinosan öltözök fel egyszer akkor nem mások miatt teszik.. én magam miatt. imádom ha megnéznek, imádok csnios lenni. imádok úgy végigmenni a váci utcán hogy a külföldiek mutogatnak (pasik..:d)..

de imádom magamat csinosnak látni, imádom ha jól áll valami.


te csak irigykedsz..


amúgy régen is volt ilyen, csak más volt a divat. ennyi. foglalkozz magaddal, ne pedig másokkal!

2011. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

bocsi, gyorsan írtam..


utolsó vagyok..

szóval én nem vagyok ilyen csöcsmutogatós, cicanacis csaj, csak csinos vagyok

2011. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt nézd meg, mi lesz velük 10 év múlva...


Amúgy meg, ez ömlik a tévéből, az újságokból, az internetes oldalakról... Birkanyáj. Sokuknak nincsennek önálló gondolatai, értelmes véleménye, életcélja, nincs normális önértékelése, ezért tudja magáévá tenni a trendet.

2011. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!