Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan 15-18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megax kérdése:

Vannak olyan 15-18 éves lányok a mai világban akik jól néznek ki mégse hülyék. Kedves és nem az a bulizós típus és értékeli ha a fiú érzelmes?

Figyelt kérdés
Sokáig azt hittem megtaláltam az egyetlen ilyet. De pár napja dobott mondván, hogy neki nem olyan kell aki megbízható és tökjó férj lenne mert még élni akar és csapongani.20/f
2011. aug. 20. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha akkora paraszt vagy, hogy nem tudsz visszaolvasni, hogy lásd, hogy huszonszázmillió ilyen kérdés volt már, akkor nem is fogod soha megtalálni.
2011. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok:)


22/F

2011. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért dobott a csaj, mert nem nézel ki elég jól, v talált egy jóképűbbet. Tehát akkor tudsz ilyen lányt szerezni hosszú távra, ha jól nézel ki és van pénzed. Leszámítva azt a részt, h értékeli ha a fiú érzelmes, mert olyan nincs.
2011. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem talált senkit csak "megunt" és az a tapasztalatom, hogy a lányok nem bírnak megmaradni egy pasinál ezért kérdezem, hogy van-e olyan aki megtud -.-
2011. aug. 20. 12:38
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát van olyan... (:
2011. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
egyébként visszaolvastam és láttam, hogy sok ilyen van no meg azt is, hogy az ilyenekre előszeretettel válaszolgatnak az emberek. :)
2011. aug. 20. 12:41
 7/17 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Soha nem voltam diszkóban, bulizni csak sulibuliban voltam. Talán egyszer éreztem jól magam egy ilyen bulin. A bankettünket is untam. Nem szeretek és nem tudok táncolni, utálom a hangos zenét is a sok vonagló diszkópatkányt.

Szerintem és mások szerint is szép vagyok, csak van 5 kg súly feleslegem, de már folyamatban van a fogyás.

Hülyének se mondanám magam, büszke vagyok az általános műveltségemre. Sokat olvasok, művelődök.

Az én barátom nagyon érzelmes, ez nem is baj, csak néha idegesítő, hogy ennyire nyálas. De azért szerethető. :)


19/L

2011. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Van olyan :D
2011. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igazából asszem csak az elkeseredettségemet akartam kiadni magamból... nem tom most nehezen tudom elképzelni, hogy valaha is bízni fogok még egy lányban...
2011. aug. 20. 14:42
 10/17 anonim ***** válasza:

Animék tele vannak ilyenekkel :D

f18

2011. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!