Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lányok tényleg ennyire hülyék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Az lányok tényleg ennyire hülyék?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy régen szégyenlős voltam nem mertem egy velem ellenkező nemű embert sem leszólítani. Közben láttám hogy a lányok az ilyen bunkó alakokra buknak. Elegem lett és azt mondtam ha ezt akarjátok megkapjátok, szóval énis lekezelően kezdtem el viselkedeni, ha valami nem tetszik egyenesen megmondom a szemükbe, gunyolódok rajtuk, és ha valami gondjuk van kiröhögöm őket. Ami meglepett hogy azt hallom vissza hogy milyen jó hogy megváltoztál, meg pár lánynak meg is tetszettem. Szóval hogy lehet ez?
2011. okt. 15. 22:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
A természetben megfigyelhető az, hogy a nőstények a domináns hímekre buknak. Azaz a nem érzelgős, hanem az egyenes beszédű alfahímekre.
2011. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lányok a hülyék, csupán hülye egyedekkel állsz kapcsolatban. Hidd el, nekem nem lennél szimpatikus.


24/N

2011. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Legyél siviniszta,bunkó,kretén,öntelt,barom,aki fél napot tölt el a haj igazitással.Legyél még udvariatlan,lekezelő,csald meg őket,vedd őket semmibe,néha verd is meg őket.Hidd el ha iylen leszel döglenek majd érted a nők.
2011. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyék csak gondolom te ilyen pláza ribancokkal vagy körül véve .
2011. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem nem pláza ribancok éppen ez a szörnyű, az első válasz nagyon tetszett és szerintem van is benne igazság.
2011. okt. 15. 22:31
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, h tetszett az elso valasz, mert ti pasik ezzel nyugtatjatok magatokat, hogy a nok hibaja az egesz, illetve, hogy nem ti vagytok a nyomik, hanem ok a bunkok, akik a bunko pasikra buknak....pedig szerintem a nok 70%a nem birja a bunko pasikat, en sem.Nekem is egybol ez ugrott be, mikor a kerdest olvastam, h biztos rossz korokben mozogsz.
2011. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csupán fel kell hogy nőjjenek...ahogy a fiúk is...nem kellett volan megváltozz maradj a saját egyéniséged .Aki igazán szeret az szeret ugy ahogy vagy.nekem vannak fiatalabb baratnoim mondjuk en is annak szamittok meg jo fiatalnak 13 évesen...de most konkretan egy 11 eves lanyra gondoltam a baratja (igen mar most baratja van) nagyon rosszul banik vele nem ir vissza neki, ordit vele, azert szakitott vele mert meg soha nem nyalt mar 7 szer szakitottak es most megint jarnak.Idezojelben...de majd meglatja hogy nem az ilyen pasik kellenek neki:) legalabbis remelem;)...csak meg oda kell erjen az esze:)
2011. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem nem ezért tetszett, én általában mindenben keresem a biológiai háteret, az én teóriám szerinte mindenkit az ösztönei irányítanak még ha ezt nem is veszi észre. A tudat csak másodrendű.
2011. okt. 15. 22:38
 9/22 Walk With Me ***** válasza:
100%
Ösztönlényeknél működik ez, de épeszű, normális nőknél már nem.
2011. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
igen az emberek azt hiszek hogy milyen mély érzelmeik vannak, hogy ezt meg ezt azért csinálták mert gondolkodtak és így az inteligenciájuk alapján ide jutottak az éltben. Pedig nagyon sok nagy jelentőségű dolgot csak is az ösztöneink és a hormonjaink irányítanak csak nem tudunk róla. Egy másik teória szerint a világban mindent vissza lehet vezetni három dologra pénz, sex, erőszak. Ezzel is teljesen eggyetértek.
2011. okt. 15. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!