Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bíztok e még és hisztek e?

Bíztok e még és hisztek e?

Figyelt kérdés
18/L vagyok (Kérlek ne gyertek azzal,hogy miért kérdezem! : ) Szeretném megtudni,hogy bíztok e még,Van e olyan ember az életetekben,akiben még sohasem csalódtatok,nézzetek őszintén magatokba!Nektek miről szól a bizalom,és mi az?Hisztek e benne,tudtok e feltétlenül bízni,mi az,ami miatt eltűnik a bizalom érzése nálatok.Elsősorban a szeretteitekkel kapcsolatban,aztán a világgal kapcsolatban. Köszönöm a válaszokat! : )
2012. jan. 1. 14:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondanék még,hogy engem fiatalkorom ellenére sajnos elég sok csalódás ért,csúnya dolog,de nem tudok megbízni senkiben sem szinte,talán összesen 2-3emberben.A szüleimben sem bízok meg teljesen,főleg nem az anyukámban,a családtagjaimban sem,a körülöttem levőkben,és a "párom"-ban sem.Valami miatt úgy érzem,mintha mindenki kihasználna,(még a rokonok is),ez valami betegség lehet e?Szerintetek hogy tudnám felépíteni újra?
2012. jan. 1. 14:15
 2/12 anonim ***** válasza:
és akkor ki az a 2-3 ember akikben bízol nagyából?
2012. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 54 éves vagyok és akiben feltétlen megbizok, az a párom, sok éve vagyon együtt, de még soha nem kellett benne csalódnom, minden helyzetben mellettem áll és segit.

Mielött öt megismertem, nekem is rengeteg csalódásban volt részem, és azt hittem, soha többé nem tudod senkiben kicsit is megbizni - és kiderült, hogy mégis lehetséges.

2012. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem bízok senkiben sem!
2012. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem rossz gyerekkorom volt,és ezért (is) vagyok ilyen.Most már így kezdek apukámban bízni,jobban,bár ő is néha olyan furának tűnik,meg a nővéremben,meg van egy nagyon jó barátnőm,benne viszont 100%ig megbízok.
2012. jan. 1. 14:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Szülőkben, tesóban feltétlenül megbízom. Bár egyre inkább azt látom, hogy manapság ritka az ilyen család.
2012. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze h nincs olyan ember akiben még soha nem csalódtam, de én sem hiszem h olyan ember lennék akiben legalább egy ember ne csalódott volna.


Olyan ez mint a párkapcsolat. Sok-sok éve vagyok már együtt a párommal, és már réges rég elmúlt a rózsaszín köd. Ismerjük egymás hibáit, egymás korlátait, de éppen attól szép az egész, hogy így is el tudjuk egymást fogadni.

2012. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sem bízom meg a szüleimben, mert pletykásak. Az ember elmond valamit az édesanyjának a legnagyobb titokban (akár a magánéletével kapcsolatosat) és másnap az apjától hallja vissza a legkellemetlenebb társalgás fényében. Nem mondok el nekik semmit, amiről úgy érzem, hogy esetleg kellemetlenséget okozhatnak azzal , hogy elpletykálják.


Én magam teljesen senkiben nem bízom meg, de megtisztelek mindenkit azzal, hogy amíg nem játssza el a bizalmam, addig nem kételkedem benne. Van egy legjobb barátnőm, idestova 13 éve ismerjük egymást és bármit elmerek neki mondani. Viszont nálam nincs 2. esély. Egyszer "elárulnak" akkor ott vége minden meghitt bizalomnak.

2012. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok bízni. Sajnos becsaptak, és azóta gyanakszok a világra. Sok ember van, akiben kisebb-nagyobb mértékben csalódtam, és sok, akiben még soha.

Az fáj a legjobban, hogy az az ember bántott eddig a legkegyetlenebb módon, akit a világon mindennél jobban szerettem. Ha ekkora árat kell fizetnem a tapasztalatért, akkor inkább ne bízzak meg senkiben soha.


24/n

2012. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem is az bánt a legjobban,hogy a családtagjaimban (szüleimben)nem bízhatok meg teljesen,meg a páromban,mert már mindegyik megmutatta a másik oldalát.Én amúgy is érzékeny ember vagyok,de tényleg bánt,hogy nem tudok igazán megbízni bennük,mindig félek meg szorongok.Nem lehet ezzel kezdeni valamit?
2012. jan. 1. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!