Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szőke hajú, kék szemű...

A szőke hajú, kék szemű embereknek tényleg tisztább a lelke mint a többi emberé?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez hülyeség. Ha utána olvasol, azok akik szőkék és kék szeműek, vagy ezer éve belterjesség miatt jöttek létre valahol északon. Ha ezt vesszük, csak annyiban különböznek a többi embertől, hogy egy genetikai korcsosodás eredményei. Mondom ezt szőkén és kék szeműen.
2012. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
baromság....ismerek kék szemű szőkét és ne akard megismerni is de ismerek barnát barna szemmel ..na azt megismerheted (persze ha te aranyos vagy) :)
2012. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Peeersze, és a vörös hajú, zöld szemű emberek meg boszorkányok, és máglyára velük :D

Nem tudom hány éves vagy, de ha még nem tanulsz biológiát, akkor kezd el, különösképp a genetikát, és az örökléstant.

2012. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Antimod ***** válasza:
Ez nem igaz, ráadásul én a kék szeműekről nem hallottam jókat, de ez nem jelenti azt, hogy általánosítanék, ugyanis nem a szemszín alapján ítélem meg az embereket (ami előtt ráadásul lehet kontaktlencse is).
2012. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit hallottál a kék szeműekről?
2012. jan. 1. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szőke kékszemű árja nácik- a jólelkűség mintapéldányai... :((
2012. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tündérmesékben talán.
2012. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!