Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátnőből ellenség 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőből ellenség 1 fiú miatt?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel elég rendesen összevesztünk. Van egy srác akit én több mint 2 éve ismerek. A barátnőm össze akart vele jönni de a srác lekoptatta, még csak nem is találkoztak. Ezek után amikor én beszéltem a sráccal elhívott h találkozzunk. Megkérdeztem a barátnőmet zavarná e, mire ő azt válaszolta hogy nem dehogyis, ő lenne a legboldogabb ha összejönnénk. A találka előtti este viszont közölte h hát őt mégis csak zavarja, mire én nagyon kiakadtam. Mint kiderült őt már az elején is zavarta csak nem mondta nekem el hogy kicsesszen velem és rosszul érezzem magamat e miatt. Ezek után mégiscsak kibékültünk de fészen célozgatott meg ócsárló szövegeket írogatott ki. Emiatt máshogy kezeltem a barátságunkat amin ő kiakadt és most neki áll feljebb. Mit tegyek??
2010. nov. 20. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mint kiderült őt már az elején is zavarta csak nem mondta nekem el hogy kicsesszen velem és rosszul érezzem magamat e miatt."

Jobb lett volna,ha megmondta volna,hogy őt zavarja.Szerintem ő cseszte el.A csajszit meg nem nagyon értem miért neki áll feljebb.

2010. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legyél alázatos, bocsáss meg neki. Emelkedj felül a kicsinyes vádjain.

Ha eddig barátok voltatok, nem fog megváltozni.

2010. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Látod, ennyit ér egy legjobb barátnő.
2010. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!