Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sok ez már egy kicsit a...

Nem sok ez már egy kicsit a barátnöböl? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Lányom (15 éves) nyár ota hoz egy kis barátnöt ide hozzánk, ugy hogy itt is alszik ( ö is 15 ) elöször csak 2-3 hetente, most már lassan minden héten 1x itt alszik, elöször gondoltam aranyos, elvált szülök, had legyen itt, de most már kezd kinos leni, reggel munka, korán kelés, ök meg ütik a
2009. aug. 28. 18:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy sok, ülj le a lányoddal, és beszéld meg vele, hogy ez neked kínos.
2009. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nincsen ebben semmi rossz alapvetően, próbálj meg kicsit rugalmasabb lenni.
2009. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Figyel rugalmas vagyok elég szépen nem vagyok begyepesedett anyuka, 3 honapja lassan minden héten itt laszik eszik st... most volt elég ebböl ma, fáradt vagyok aludni szeretnék, ök meg mikor itt van a kislány 2-3 oráig röhögnek, zene....stb... legyél ebbe benne utána mond, hogy legyek rugalmas. Eddig én sem szoltam semmit.
2009. aug. 28. 18:39
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jelezd a lányodnak a problémát. Bár, most, hogy kezdődik az iskola, magától is megoldódik a dolog. De ha suli idő alatt is gyakori "ottalvós"-t akarnak, abból már baj lehet..
2009. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Ja van 1 19 éves lányom barátja néha itt alszik ( mert megengedem !!!) nem zavarnak, mert nem üvölt a zene, nem visonganak hajnalig.
2009. aug. 28. 18:40
 6/36 A kérdező kommentje:
Igen azt már jeleztem suli idöbe nem lesz igy jo.
2009. aug. 28. 18:41
 7/36 anonim ***** válasza:
63%
Örülj, hogy van barátnője! Miért az jobb lenne ha nem lenne senkije?! Főleg szünet van...Nállunk is sokszor alszik itt a barátnőm meg én is nálluk, szerintem ebbe semmi rossz nincs! Nyílván suli időben nem lesz ilyen gyakori...
2009. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg a hétvégékre szorítani az ilyen találkákat, és beszéld meg a lányoddal, hogy x óra után neked mit csinálnak, csak csendben csinálják.
2009. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon furcsa, hogy ez a lány szinte beépült /vagy be akar épülni!/a családodba. Redukáld le minimálisra a vendégeskedését, hogy élhesdd a saját életed és a pihenésedben ne zavarjon senki.
2009. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
18 44 es nek üzenem eddig én sem szoltam, amugy a te anyukád elviselné, hogy hajnalig zenét hallgassatok, meg röhögjetek hajnalig, lehet ö délutános? Én reggel 5 kor kelek, ök 2-3 ig fent vannak. Ez eddig ment mig szabin voltam.
2009. aug. 28. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!