Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vállalnád képpel önmagad?

Szemerey kérdése:

Vállalnád képpel önmagad?

Figyelt kérdés
Ti, akik sokat válaszoltok itt névtelenül, vállalnátok egy esetleges arcképes bemutatkozást?Nem kamuképest! Nem kutakodni akarok, csak érdekelne ki hogy áll a dologhoz.Az anonimitás megszűnése persze más helyzetet teremtene, egyből kifinomultabban fogalmazna mindenki :)
2012. jan. 2. 22:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hidd el több ismerősöd van ezen az oldalon mint gondolnád! ;) egyesek az e mail címüknek az első részét írják le vagy pont a becenevüket és abból k*rva könnyen lehet tudni mindent én tudtam az 1 ik tanáromnak a becenevét és láttam 1-2 kérdését hát fogtam a fejem elég szépen
2012. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én minden további nélkül.
2012. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ez csak akkor lenne korrekt, ha mindenkinek megjelenne a fényképe, tudod, hogy senki ne érezze magát zavarban :) mint a nudistastrandon :)
2012. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2012. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amég ennyi troll és rosszindulatú ember van az oldalon, addig nem érdemes az embernek semmilyen adatát, ismertetőjegyét megadni. A válaszom "hasznossága" nem attól függ, ki vagyok. Meg amúgy is, aki igényesen válaszol, észszerűen érvel, annak komolyan lehet venni a válaszát. Aki nem, annak nem. Nem azért hiszem el amit mond, mert ő a Kis Pista.

Meg egy olyan kérdésnél, ahol nincs "egyértelműen helyes válasz" a kérdés szubjektivitásából eredően, ott sem örülnék, ha fikáznának a számukra nem szimpatikus válaszom miatt.


Más: Bár törekszem az igényes válaszra, gyakran kicsit nyers vagyok. Keményen kimondom, amit gondolok. És ezzel néha megbántok valakit. (azért bunkó nem szoktam lenni, csak vannak túl önérzetes emberkék) Ha tudnák, ki vagyok, lehet betörnék a fejem.

2012. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha még sokan mások is vállalnák, akkor én is. És attól, h látják, ki vagyok, még nem fogalmaznék másként. Ahogy személyesen sem kímélek senkit. :D


Viszont ezen az oldalon pont azért jó az anonimitás, mert így mindenkinek a véleményét elolvassa az ember, és nem alakul ki az, h ezt a fazont nem szeretem, így inkább rá sem nézek a válaszára.

2012. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!