Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Annyira idegesít a barátnőm,...

Annyira idegesít a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindketten szakdolgozatot írunk. Az övé egy kicsit jobban kapcsolódik az üzleti világhoz mint az enyém, és emiatt már így is aggódok hogy nem fogják elfogadni az enyémet a záróvizsgán. De ő még így sorolja hogy jaj biztos az övét nem fogják elfogadni, meg ő még dolgozik rajta, legszívesebben átírná az egészet, szóval folyton nyavalyog, de csak azért hogy sajnáljam, pedig az övé nagyon jól fel van építve.

A konzulensem engedi az én szakdogámat is leadásra, de így is parázok, mert az enyémben elég sok a pszichológia is, inkább marketingből van több benne. Félek h meghúznak, és még ezt is hallgassam???


2012. jan. 2. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
szólj neki, hogy ne nyafogjon, mert idegesít téged
2012. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
De most te nyafogsz. A vizsgaidőszak, államvizsga, szakdolgozatírás sok mindent kihoz az emberből, amit egyébként nem tenne. Ha túl lesztek rajta, majd röhögtök magatokon. :)
2012. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem a konzulensem január 18án szólt hogy február elsejéig írjam át ami eddig megvan (40% volt meg),mert nem jó az egész...hetente küldtem neki az anyagokat,csak ő éépen külföldön volt,és nem válaszolt rá,csak amikor hazajött,én meg előtte hónapokig ezen dolgoztam:Dde végül is 4es lett
2012. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!