Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetoválást szeretnék. Szerinte...

Tetoválást szeretnék. Szerintetek nem ütné a kettő egymást? Lentebb a bővebben!

Figyelt kérdés

Két tetoválást szeretnék, egyiket a vállamra műsikat a mellemre (persze nem egyszerre) a sorrend is mindegy hogy melyiket csináltatom először.

A gond az hogy alapjába véve egy hungarista beállítottságú srác vagyok, de szeretem a kosárlabdát is és versenyszerűen játszok majd egy évtizede már.

Persze nem az a feka beállítottságú partinigger kosaras vagyok :D


A kérdésem az ha a vállamra egy kosaras tetkót (kosárlabda, tűzcsóva, felirat) varratok a mellemre meg egy turul madarat rovásírással, az nem üti e egymást?

Nem mond e ellent egymásnak?


Azért ezt a kettőt akarom mert ez az életem két alapillére és meghatározó tényezője.


2012. jan. 4. 11:03
 1/9 anonim válasza:

"Azért ezt a kettőt akarom mert ez az életem két alapillére és meghatározó tényezője."

Akkor miért ütné egymást? A megrajzolás stílusán múlik,még nagyon jó dolog is kisülhet belőle...de most komolyan.Azért csinálod a tetoválást,hogy mutogasd?Mert ha igen,akkor figyelj oda a stílusra.Ha meg magadnak egyfajta emlékként,akkor olvasd el a fenti idézett szöveget még egyszer.

2012. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem előbb töltsd be a huszadik életéved, nőj fel, kezdj dolgozni, keress társat. És aztán életed ezen alappillérei már el is lesznek felejtve.


Amúgy nem ütik egymást. De esetleg kombinálhatnád, és varrathatnál magadra egy kosárlabdával agyonvert turulmadarat. ;)

2012. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
22 vagyok ;)
2012. jan. 4. 12:09
 4/9 anonim ***** válasza:

:D Alulszámoltam. Akkor térj rá a következő napirendi pontokra! :D


Esetleg a tűzcsóván süss meg egy nyársra húzott turult...?


Bocsi, de a kombinációról csak ilyen ordas marhaságok ugranak be. :DDD

2012. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetris ***** válasza:

Most mint anya szólok hozzád:

Édes fiam! Mielőtt kipingáltatod magad, gondold végig alaposan a dolgot.

1. Tuti biztos, ezer százalék, hogy később nem fogod megbánni ezeket a rajzokat?

2. Tuti biztos, hogy nem fog megváltozni a világnézeted?

3. Tuti biztos, hogy nem vagy allergiás a tetkófestékre? Mert a boltban biztosan azt fogják mondani, hogy antiallergén, de te ebben soha nem lehetsz biztos.

4. Tuti biztos, hogy az életed elkövetkezendő részében nem fogsz se meghízni, se lefogyni, megráncosodni? Mert ellenkező esetben az ábrák eltorzulhatnak, és nevetségessé válhatsz.

5. Tuti biztos, hogy azt a rengeteg pénzt, amibe a tetoválás kerül, nem tudnád más, értelemsebb dologra költeni? (most nem feltétlenül sörre, cigire gondolok)

6. Tuti biztos vagy abban, hogy egy esetleges eltávolíttatás során a lézeres kiégetést elviseled?

7. Ha majd néhány év múlva kimegy a divatból a tetováltatás, sőt kimondottan vérciki lesz az, aki ki van dekorálva, nem fogod falba verni a fejed?

8. Képzeld el magad 89 évesen, a tolókocsiba ülve, reszketegen, folyik a nyálad, magad alá csinálsz.... stb. Közben meg tűzcsóva felirattal egy karmos-harcos-acélos turul madár van rád tetoválva. A nővérek szét fogják röhögni az agyukat.

9. Abban a pillanatban, ahogy rádkerül a tetkó, végérvényesen kinyilvánítod, hogy hova tartozol. Ez annyit jelent, hogy nyáron félmeztelenül mászkálni cigányok által megszállt területeken számodra kifejezetten életveszélyes lesz.

Nem lesznek ott mindig a többiek, hogy kimentsenek.

10. Ha majd egy szép napon családalapításra adod a fejed, és elmész bemutatkozni a leendő apóshoz, anyóshoz, lehet, hogy nem fognak örülni neked. Talán ők másképpen ítélik meg a fekákat, talán nem lesz számukra vonzó egy tetovált, nagydarab "állat". Erre akár rámehet a közös jövőtök a kedveseddel.

11. Nem verik nagydobra, de a tetkó elfertőződhet, kisebesedhet, bárhogy is próbálod tisztán tartani. Komoly eü.-i kockázata lehet.


Hát hirtelen ennyi jutott eszembe, hogy mit mondanék neked, ha a fiam lennél.

Anyai öleléssel! Tetris

2012. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tetris ***** válasza:

Eszembe jutott még valami:

Ha el kell majd menned állásinterjúra, lehet, hogy nem te fogod megkapni a kiszemelt állást, mert inkább a normálisan kinéző, átlagos külsejű fószer lesz inkább nyerésben. Bármilyen hihetetlen, de előfordul, hogy két hasonló adottságokkal rendelező jelentkező közül végül a külső megjelenés alapján döntenek majd.

2012. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

éljenek a hungaristák :D

szerintem nyugodtan csináld meg :)

18/L

2012. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én olyan állásinterjúra nem akarok menni, ahol levetkőztetnek :)
2012. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy tetoválást nem lehet megbánni.

Pl rajtam is van exploited koponya, és már egyáltalán nem hallgatok olyan zenéket. Egy emlék a múltból, semmi rossz nincs benne.

2012. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!