Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit tennétek?

Ilyen helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok,egy barátnőmmel lakom egy albárletben,akit mostanában ismeretem ki igazán,szerintem csak kihasználni akar,ezért akar velem lógni mindig.Ő nem bartákozik senkivel,én viszont igen,ez neki nem tetszik.Kiváncsiskodik,kivel,miről beszéltem,nemrég azon kaptam rajta,h azt nézte a bolti számlán,h mit mennyiért vettem.Nincs saját élete,azért az enyémmel akar foglalkozni.Még pár hónapot ki kéne bírnom,aztán valamit lépnék,de ezt az albérletet nem szeretném otthagyni,de viszont a barátnőmmel se szeretnék ezek után egy helyen lakni.
2012. jan. 4. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki írta alá az albérleti szerződést?

Kinek van jobb kapcsolata a főbérlővel?

2012. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mindketten aláírtak,mert itt többen is lakunk,nemcsak mi ketten,nekem jobb vele viszonyom
2012. jan. 4. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak egy jótanács. A diplomamunkádban használj szóközbillentyűt, mert így azt se fogják végigolvasni.
2012. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gondolom telefonról gépel.
2012. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha vele nem tudod megbeszélni a problémáitokat akkor kérd meg a főbérlőt, hogy tegye ki, ha költözni sem akar!
2012. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!