Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek, vagy maradjak? Melyik...

Menjek, vagy maradjak? Melyik lenne a helyes ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párom apja beteg lett. Alkoholista, a hasnyálmirigyével van valami baj. Gyakorlatilag haldoklik. A páromnak itt a 9 éves húga is, rá vigyázni kell, a párom az apjánál akar pár napot tölteni. Menjek, vagy maradjak? Miben tudnék egyáltalán segíteni?


18L


2012. jan. 2. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Maradj. Ez nem kérdés. A párod töltsön el pár napot az apjával. Addig te elvagy a húgával.
2012. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Segíts amit tudsz, már ha komoly a kapcsolatod.
2012. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A logika azt mondja, hogy maradj, és lásd el a kislányt. De a párod fejében esetleg megfordulhat a kérdés, hogy mégcsak meg sem kérdezed, hogy esetleg odamenj-e, hogy szeretnéd-e még életében látni?

Ezért hívd fel a párod, és kérdezd meg tőle, hogy őszerinte mit csinálj. (Később nem érhet semmi vád). Utána tedd azt, ahogyan ő mondja.

2012. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most itt vagyok náluk. Még mindenki reménykedik, és én nem is akarom ezt az állapotot megszakítani. A párom már elaludt, teljesen kimerült a hírtől, reggel suliba is kell vinnie a kislányt. Az anyukája is pihen.(a szülők nem voltak házasok, kb 2 éve különköltöztek) Igazából nem tudom, mi legyen. nem mondta a párom, hogy menjek én is..Majd este megy kocsival apukához az anyuka, lehet, hogy én is vele megyek. Nagyon aggódom. Ha meghal ez az ember, a párom beleroppan. Meg a kislány is..De kórházba nem akar menni apuka. Valahogy rá kellene beszélni, de ötletem sincs, hogyan.
2012. jan. 2. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasnyálmirigyrák az nagyon halálos. Ha csak gyulladás, az átvészelhető, de alkohol egy csepp se. Ha nem tudja megállni, felesleges a kórház.
2012. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!