Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy blogom, amit csomóan megtekintettek külföldi országokból, de M. o. -ról csak ketten?

Figyelt kérdés
Pár napja indítottam egy blogot. Ezalatt 1- valaki Ukrajnából,2-en Németországból, és 13-an! az Oroszországi Föderációból (2-en Magyarországról" nézték meg. Hogy keverednek ők oda??
2012. jan. 5. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Keresnek valamit és véletlenül rátalálnak a blogodra.

Én így szoktam ismeretlen helyekre keveredni.

2012. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát de oOroszország!! Kár, hogy oylan, aki érti is, amit írok, rajtam kívül nem olvassa :P
2012. jan. 5. 00:29
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Én szívesen olvasnám. Ha gondolod, belinkelhetnéd ide, vagy küld el privátban:)20l
2012. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem WP blogmotort használsz, ha így van akkor marketing robotok voltak a látogatóid zöme.
2012. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Basszus, azt sem tudod, miről ír, de szívesen olvasnád. Őrület.
2012. jan. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! Amúgy ez jó, azt még érteném, ha spanyolországból, vagy olaszországból kattintanának rá (mert sok olyan szó van benne XD) de hogy oroszország? :D na sebaj

Hát ezen én is csodálkozom, nem tudod miről írok, de érdekel! :D

Egyébként őszintén szólva semmi érdekesről, nem is akarom, hogy olvassák, azt csak viccből írtam, csak ki kell írnom magamból a dolgokat, ééés ennyi. Rólam szól, tehát nem egy nagy vásziszdász. :P

2012. jan. 5. 02:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen blog rendszert használsz?
2012. jan. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
blogspot
2012. jan. 5. 02:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Mint nagy nemzetközi oldal akkor lehet ez esetben helyes a reklámrobotok feltételezés. Főleg az orosz találatok gyanúsak ez ügyben. Volt olyan fórumom anno, amit a ruszki spam botok letámadtak.
2012. jan. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hmm.. hát ez nem hangzik valami jól.. Törölnöm kellene vajon? (és ha google-n rákeresek, miért nem mutatja? )
2012. jan. 5. 02:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!