Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szoktál reagálni egy...

Hogyan szoktál reagálni egy irritáló, vagy rossz időben megjelenő reklámra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit vulgáris, de ilyenkor anyázok egy sort.
2012. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezért veszem videóra a műsoraimat és egyszerűen áttekerem a reklámszünetet.
2012. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miféle reklámra?

Felugró ablakokra?

Elmondok magamban egyet s mást arról aki kitalálta ezt a hirdetési módot, és elgondolkodok, vajon miért nem tudja még egy böngésző sem tiltani az összeset.

TV reklámokra?

Nem nézek TV-t csak sportközvetítést és híradót, de utóbbit nem minden nap, alőbbit pedig egyre több helyen közvetítik online streamelve.

2012. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kinyomom a TV-t!:D
2012. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nézek tévét. Régen, mikor néztem és evés közben, délidőben benyomtak egy sor szaros pelenka, babapopsikenőcs meg szárnyasbetét reklámot, rosszullét közepette kinyomtam a tévét. Később annyira frusztráltak az idióta, bosszantóan bugyuta, hangos, sz@r zenés, reklámok, hogy egy reklámblokk alatt a közérzetem teljesen elromlott. Lehet, nem vagyok elég immunis az ömlesztett sz&rra.
2012. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Netes reklámokra? Odamondom a monitornak, hogy 'nyád, kb. ennyi.

Amit a legjobban utálok, az nem is a felugró ablak, hanem amelyik megnyit egy új lapot. A másik, amit ki nem állhatok, a villogó, "rezgő" reklám.

2012. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én általában fel tudom használni az új lapot nyitó reklámokat. A felugró ablakokat már frusztrálóbb kinyomkodni.
2012. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én - megmondom őszintén - odaordítok, hogy "hazudsz, te szemét!" Reklám végzettségem van és nagyon rossz véleményem van a mai erőszakos, sokszor izléstelen remlámokról. Nem is emlékszem, hogy valaha is vettem volna valamit a reklám hatására.
2012. jan. 8. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!