Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem talál magának az...

Miért nem talál magának az ember normális barátokat? 29L

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátnőm, közel húsz éves barátság volt a miénk, de sajnos 5 éve külön utakat kezdtünk el járni. Az ő élete vakvágányra futott, egy idióta csaló, link, semmirekellő pasassal hozta össze a sors, akihez jobban ragaszkodott, mint hozzám. Számunkra nem volt tabu, sosem vesztünk össze, maximális bizalom volt köztünk. Mióta eltűntünk egymás életéből, egyszerűen nem találok magamnak barátnőt, akivel legalább fele ilyen jó lehetne a kapcsolatunk. Magányosnak érzem magam, pláne, hogy pici gyerekkel vagyok itthon, nem tudok felnőtt ember módjára beszélgetni felnőtt dolgokról felnőtt emberekkel. Akikkel azóta barátkoztam, mind felületes, számító embernek bizonyult. Mit tehetnék? Más is van így?
2012. jan. 7. 23:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Okos dolgokat írsz, köszönöm! Utánanézek.

Te mennyi idős vagy Feliza? Csak azért kérdezem, mert roppant jó érzés beszélgetni veled.

Jól esik ilyen választékos nyelvezettel megfogalmazott irományokat olvasni, mert kezdtem úgy érezni, hogy elbutulok mióta itthon vagyok. Nem is csoda, hiszen két éve jóformán csak a kislányommal tudok kommunikálni...

És ezekkel az emberi kapcsolataimmal szerinted mit kéne tennem? A kislányom kezd rossz irányba változni, a mostani kis barátnője mondhatnám visszafejleszti! Mint mondtam az anyjával sem stimmel valami, de ha elhalványítom a kapcsolatot velük, akkor még annyi társaságunk sem lesz, mint eddig. Egyszer ezt már megtettem, egy másik haverkodásnak is véget kellett vetni, mert ott is agresszív volt a gyerek, bántotta az enyémet,meg minket is (!), már nem mertünk találkozni velük. Utána ismét a régi tündér volt a kislányom.

2012. jan. 8. 20:53
 22/23 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy az én korlátaim elég mélyen gyökeredznek...

Borzasztó gyermekkorom volt, ill. nem volt gyermekkorom, így kénytelen voltam kialakítani magamban egy védelmi mechanizmust. Lehet most ez gátol meg őszinte barátságok kialakításában?...

2012. jan. 8. 20:57
 23/23 anonim ***** válasza:

Itt lehet az eb elhantolva, amit utoljára írtál....

Írok privátok! :)

2012. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!