Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ember az olyan aki le...

Milyen ember az olyan aki le nyűvesez egy kis babaát, csak mert a szüleivel nincs jóban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tessék?
2012. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Baromi mérges, és heves természet.Vagy baromi bunkó.
2012. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mit jelent a nyűves?
2012. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm az intelligens hozzá szolást. És nem nem kell szeretni, de azért ilyet sem kéne mondani, elvégre az a pici nem ártott senkinek.
2012. jan. 10. 13:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre az jut eszembe, hogy biztos épp ideges volt. Ha ideges az ember, akkor pont az a lényeg, hogy nem gondolkodik, csak mondja, ami a szájára jön. Én nem tulajdonítanék neki túl nagy jelentőséget.
2012. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, kissé túl érzékeny vagy. Szavakkal senki nem árthat egy kisbabának, legfeljebb a szülei agyát kúrja fel-gondolom pont ez volt a célja és el is érte. Az illető már rég nyugiban olvasgat, te meg egész nap ezen mérgelődsz.
2012. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kicsinek én vagyok az anyja, és nem mérgelődöm csak kíváncsi vagyok mások véleményére. Annyira nem fontos az illető hogy idegeskedjek rajta.
2012. jan. 11. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem érdekel, akkor minek ez a kérdés? :) Nem kell ennyire komolyan venni, fognak még nagyon sok mindent mondani arra a gyerekre, hidd el nekem! :D
2012. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Normális ember akkor sem mondd ilyet egy babára. Lehet hogy tényleg fölösleges ekkora energiát fordítani egy ilyen dologra, és nem is akarok idegeskedni vagy foglalkozni vele. Amíg nem látogatok fel az oldalra addig eszembe se jut egész nap. De nyílván másnak sem esne jól,ha ilyet mondanának a gyerekéről.
2012. jan. 12. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:

én még mindig nem tudom, hogy mit jelent a nyűves szó, még soha nem is hallottam.

Kérdező írd már le mit jelent

2012. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!