Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell valaki undok...

Miért kell valaki undok legyen attól mert dohányos?

Figyelt kérdés

Ha az ember kritikát mer mondani vagy javaslatot tenni a dohányzással kapcsolatban a DOHÁNYOS érdekében,miért van az,hogy 10 dohányosból 9 elkezd támadni és úgy tesz,mintha valaki az anyjukat szidná ?

Nem értem,hogyha már valaki dohányos akkor miért nem fogadja el,hogy igenis az egy gyengeség és nem olyasmi amiért ők bármilyen plusz tiszteletet érdemelnének.

Vélemények ?


2012. jan. 11. 20:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
Milyen gyengeség??Pótcselekvés....unatkozol?Az ilyen idiota emberek miatt rekesztik ki egyre jobban a dohányosokat!Hogy feleslegesen feszegetik ezeket a dolgokat!
2012. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem,ez nem szánalmas

Anno én felvállaltam magam és nem tartottam szánalmas. Inkább erősségnek tartottam,hogy volt bennem annyi,hogy felvállaltam a gyengeségem. És ennek köszönhetem azt is amúgy,hogy végülis letettem a cigarettát. Ha valaki pedig szembesített azzal engem,hogy ez egy rossz szokás akkor nem vettem kötekedésnek,mert tudtam hogy igaza van.


Szomorú,hogy a mai világban ilyen nehéz becsületesnek lenni.

2012. jan. 11. 21:59
 13/21 A kérdező kommentje:
És amúgy nem,nem unatkozom. Azt viszont nem értem miért kell leidiótázni,én még nem engedtem meg magamnak,hogy ebben a stílusban szóljak hozzád.
2012. jan. 11. 22:02
 14/21 anonim ***** válasza:
54%

Jesszusom, akkor most nekem a homlokomra ragasztott matricával kéne rohangálnom az utcán, hogy "EGY GYENGE SZAR EMBER VAGYOK MERT DOHÁNYZOM ÉS FELVÁLLALOM", hogy boldog légy?

Most komolyan. Azért undokok a dohányosok, mert nem vállalják fel, hogy gyengék? Akkor k*rva sok undok ember van a világon b*szki!

2012. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem,nem azért undokok.

Hanem azért mert olyan stílusban kezdenek el beszélni,mint te.

Nehéz lett volna egy normálisabb és emberségesebb modorban közölni a közlendődet ? Látod ez az ami undorító. Pont ez az ami kijön a dohányosok többségéből amikor bántva vagy sértve érzik magukat.

2012. jan. 11. 22:10
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Te támadó jelleggel alkotsz véleményt,persze,h támadnak.És rohadt unalmas tényleg,h lassan egy csövest is többnek nézik mint aki cigizik!Ezeket olyan emberek gerjesztik mint te!Dohányzol?!NEM.....Örülj neki,és ne ba×tass olyan embert aki meg igen!Ez kur×ra Nem a te dolgod!Lehet véleményed,de ne lássál már bele a másik emberbe,és mondod róla,h gyenge!Ki vagy te ehhez?Vagy addig mondod az értelmesnek nem mondható érveid amíg mindenki azt nem mondja ,h gyenge?Miért kell a másik ember dolgával foglalkozni?!Magyarország gazdasági helyzete kicsit aggasztóbb ennél,inkább azzal foglalkozz,ha már ténylwg ennyire unatkozol?
2012. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Előző vok...-?

+ .

2012. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Ok

köszönöm a válaszokat

kellemes estét neked

2012. jan. 11. 22:40
 19/21 anonim ***** válasza:
73%

Első vagyok.


Nem a vita kedvéért, de...te fogalomzavarban szenvedsz. Olvasd vissza az első hsz-em és értelmezd, plusz azt is értelmezd, amit te írtál válasz gyanánt.


Én nem mondtam, hogy nem káros szokás, de ezt neked miért kellene bevalljam? Mint említettem, sosem érdekelt, hogy mások mit gondolnak erről. Magamnak csinálom. Viszont azt észrevettem, hogy offenzív módon és igazán magas lóról próbálsz osztani, mindenkit. Végszóként csak annyit, hogy, amikor valaki ilyen hangot megütve szólt hozzám, mint ahogy téged elképzellek: "menj már innen ,mert zavar a tetves cigarettafüstöd" azt megvertem a távolsági buszmegállóban. És azt hiszem te csak vitázni akarsz, nem hinném, hogy bárki akarna veled bármi konstruktív dolgot.


Részemről itt a PONT.


36/F

2012. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozom értetlen felnőttekkel. Részemről is itt a pont.
2012. jan. 11. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!