Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell valaki undok...

Miért kell valaki undok legyen attól mert dohányos?

Figyelt kérdés

Ha az ember kritikát mer mondani vagy javaslatot tenni a dohányzással kapcsolatban a DOHÁNYOS érdekében,miért van az,hogy 10 dohányosból 9 elkezd támadni és úgy tesz,mintha valaki az anyjukat szidná ?

Nem értem,hogyha már valaki dohányos akkor miért nem fogadja el,hogy igenis az egy gyengeség és nem olyasmi amiért ők bármilyen plusz tiszteletet érdemelnének.

Vélemények ?


2012. jan. 11. 20:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Sokan azért támadnak, mert támadva, lenézően nyomják a szöveget. Szinte az összes nem dohányzó piszkál minket, és felsőbbrendűnek tartja magát, mert ő nem dohányzik. Tudom, mert az ismeretségi körömben is olyan fennhordott orral beszélnek velem, ha cigiről van szó, hogy egy gyengébb ember már elsírta volna magát.

Ez nem gyengeség, ha valaki cigizik, én élvezetből szoktam rá, mert jó. Már a legelső száltól kezdve akartam és akkor még közel sincs szó a függőségről.

Amúgy nekem már tök mindegy ki mit gondol, csak hagyjanak már békén!

2012. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!