Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valóban az a véleményetek,...

Valóban az a véleményetek, hogy haljon meg minden dohányos?

Figyelt kérdés
Mert már mindenütt ezt olvasom. A dohányosoknak is vannak jogaik, mert mi is emberek vagyunk, vagy mi. Ez már kirekesztés, és gyűlölet a nem dohányzók részéről.
2011. dec. 18. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom, és nem így gondolom. Amíg nem az arcomba fújja a füstőt nem érdekel mit csinál.
2011. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vagy azt akarjátok, hogy minden dohányos szúrja magát mellbe, mint a férfi a pénztárnál, és akkor boldogan élhettek, mert akkor már nem szívjátok be a füstöt. Csak a nyárkémények és az kocsik kipufogó füstje marad nektek. (Ami mellesleg nagyobb veszély.)
2011. dec. 18. 20:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagyis gyárkémény.
2011. dec. 18. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem. Nem ítélem el én a dohányost, ha normálisan teszi.

Attól hányingert kapok, ha az arcomba fújja, gyerek mellett rágyújt, terhesen bagózik. Meg azt, aki ha ott van mellette a kuka, akkor is a földre dobj a csikket. Az olyannal felnyalatnám legszívesebben.

Én csak azt szeretném, ha a dohányosok megértenék, hogy ezzel nem csak maguknak ártanak, hanem a nem dohányosoknak is.

Persze, hogy ki akarják mindenhonnan tiltani, mert így annak is szívnia kell, aki nem szeretné. És valljuk be, nem azt kell normálisnak tekinteni, hogy vki dohányzik.

Dohányozzon otthon, vagy kint az utcán (de ott azért nézzen szét, hogy kire fújja a füstjét...), legyen mindenhol kijelölt dohányzó hely.

De ne várják, hogy mindenhol lehessen bagózni, azért, mert nekik jogaik vannak...

2011. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne szúrjákmellbe magukat, hanem szokjanak le, és legyen hosszú, boldog és egészséges életük!
2011. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Abban egyetértek, hogy a terhes nő ezzel árt a gyerekének. De amit itt leírtál: Ha földre dobja a csikket, azért van az utcaseprő, (legalább ő neki is van munkája).


Itt már megint semminek tekintik a dohányosokat, azt hiszitek, hogy csak ti vagytok ezen a földön? Megint csak magatokra gondoltok.


Nem csodálkoznék, ha pár éven belül ki lenne írva mindenhova, hogy hajtóvadászat indul a dohányosok ellen.

2011. dec. 18. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Dohányzok, de kb. mindent elmondtak.
2011. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nemrég szoktam le, de őszintén szólva kevés undorítóbb dolog van, mint mikor buli után reggel olyan szaga van a hajamnak meg a ruháimnak, hogy legszívesebben hánynék. Kérdező, ne haragudj, hogy ezt mondom, de elég arrogáns vagy. Szerintem (ahogy már írta valaki) az lenne a legjobb, ha lenne elkülönített dohányzó-nem dohányzó rész, és zárt térben vagy ne lehessen dohányozni, vagy legyen olyan szellőzőrendszer, hogy ne akarjak megfulladni, ha beülünk valahova meginni egy sört. Mert azt belátom, hogy ha valaki dohányzik, akkor például egy kávéhoz vagy egy sörhöz kifejezetten jól tud esni a cigi, de akkor a vendéglátóhely igyekezzen kialakítani egy megfelelő szellőzőrendszert, hogy egy nemdohányzó is tudja élvezni a dolgot. A terhes, dohányzó nők meg undorítóak, ha annyira szeretné azt a babát, akkor tegyen meg ennyit érte.
2011. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt azért nem kívánom, de annak örülnék, ha 40 éves kor felett senki sem mondaná azt, hogy szeret dohányozni, hanem mindenki úgy gondolna a dohányzásra, mint egy felesleges pénzkidobásra, meg súlyos egészségkárosításra, és nem mint élvezetre, hanem egy olyan tevékenységre, amit sohasem szabadott volna neki elkezdenie!
2011. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A terhes, dohányzó nők meg undorítóak, ha annyira szeretné azt a babát, akkor tegyen meg ennyit érte."

Én őket alaposan megbüntetném!

2011. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!