Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 14 év körüli lányok! Ti nem...

14 év körüli lányok! Ti nem szoktatok (. )?

Figyelt kérdés

szóval, én a férfi nem szerelmese vagyok! s mivel a korombeli fiúkkal nemigen érzem magam egyenrangúnak (ált. mindig én diktálok, kezdeményezem a beszélgetéseket) ezért a buszon kiszúrok helyes egyetemista - szerű (kor, stb.) fiúkat, elvarázsolom őket és imádom hogy miután leszállok kitekeredik a nyakuk és meg sem tudnak szólalni, én meg csak csábosan rájuk mosolygok. :)))

amúgy sosem volt még barátom, és ezzel a témával úgy vagyok, hogy majd ha valakibe szerelmes leszek, akkor, de nem lesz belőlem rib*nc.

csak az oszt. társaim olyanokon röhögnek egy órát hogy "pénisz". velük nem lehet flörtölni, de mindig leleplezem őket mert az arcukra van írva hogy tetszem némelyiknek, és olyan visszaszólásokkal bombázom őket hogy meg vannak rökönyödve, hogy honnan tudom..:)

van bennem egy kis exhibicionizmus, az tény. :P

14l


2012. jan. 12. 23:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
az emberek mielőtt megtudnák hány éves vagyok, mindig 15-17-nek tippelnek. és nincs rajtam vakolat.
2012. jan. 12. 23:06
 2/18 anonim ***** válasza:
23%

Szia! Te hasonlitasz rám... és látok benned fantáziát!

Én már 12 éves korom óta a férfi nem szerelmes vagyok. A példaképeim is mindig férfiak voltak, és a mai napig abban lelem örömöm ha pasizhatok, ha tetszem valakinek, és ez cool! Nem zavar, ha leribancoznak, mert nem érdekel, mindenki foglalkozzon a saját életével.

A férfiakat akikkel eddig megismerkedtem csodálom és tisztelem - ha megérdemlik.

Nem volt sok komoly kapcsolatom, mert nem akarok, de annál több komolytalan :)

Azt tanácsolom neked, hogy te se foglalkozz a negativ kritikával - mert lesznek, akik irigykednek majd - és ne vedd magadra, ha leribancoznak.

Szerintem vonzó lány vagy, vagyis a kisugárzásod nagyon is az, és ezt próbáld megtartani, ez egy ajándék és nem mindenkinek adatik meg!

Üdv, 17/L

2012. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

" és ezzel a témával úgy vagyok,

hogy majd ha valakibe szerelmes leszek, akkor, de nem lesz

belőlem rib*nc."

Bocsi...de már az vagy....

Nem gondolod hogy neked is azon a szinten kéne lenned?? majd egyszer valami perverz fsz elkap,megerőszakol és akkor hiába mondod majd, hogy te csak flörtölgettél......

hú....nem hiszem el hogy ez a mai fiatalság...szánalmas....

2012. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%

Kedves második válaszoló! Szerintem pedig az szánalmas, hogy mindenkit leribancoztok, aki nem kis ártatlan szűzike... mert ti talán olyan tökéletesek vagytok? Jól van már, itt osszátok az észt, közben meg nem is ismeritek az embert, hát az ilyen ember ássa már el magát!

Első voltam.

2012. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem,csak egy talasztalt ember vagyok. Engem, amikor kicsi voltam (13-14 éves) megerőszakoltak, pedig nem voltam kihívó... ez a mai világban már nagyobb veszélyt jelent, mert nőtt az ilyen mocskos férfiak száma, és hidd el hogy az első adandó alkalommal a kérdezőt is bűntudat nélkül bánthatják...és nem lehet majd egy jó dolog úgy emlékezni a gyerekkorunkra hogy "ha nem lettem vol a ilyen..."

ezzel nem azt mondom, hogy menjen apácának!!! csak tudja hol a határ! mert pl egy egyetemista fiúkból álló csoport majd odamegy hozzá a buszon és nem engedik leszállni vagy hasonlók, és hidd el, a többi embert nem érdeklik, nem segítenek...

2012. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Engem meg elhajtanak a lányok kedves kérdező. Én 14 vagyok, de talán túl kedves. Holnaptól bunkó állat leszek. Ha ez kell hát ez kell.
2012. jan. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Adhatnál tanácsot! Hogy flörtöl egy jó csávó?
2012. jan. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked sincs semmi eszed, már ne haragudj. A helyedben nem flörtölgetnék egyetemistákkal, meg felnőttekkel, mert egyszer egy kapualjban találod magad 2-3 felizgult srác között.


Vagy nem engednek leszállni, elmenni, esetleg magukkal visznek, és megerőszakolnak.

És ne ringasd magad abba a hitbe, h a körülötted lévők segíteni fognak. Lóf.szt!

2012. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Figyelj,14 éves kislányként ne csinálj ilyeneket,igaza van az előttem szólóknak,amúgy is milyen dolog kis 14 évesként egyetemistákkal,meg felnőttekkel flörtölgetni,még a tojáshéj ott van a fenekeden,de már "csábítani próbálsz",maradj a korosztályodnál az való neked,különben tényleg egyszer pórul jársz,és már csak arra eszmélsz,hogy egy sikátorban fekszel,le van rólad tépve a ruha és tiszta vér vagy,vagy eladtak ku**ának stb. ez nem játék,nagyon veszélyes,lehet most azt hiszed nagyon szuper vagy,meg tehetséged van ehhez,meg "bombázó" vagy,de hidd el nekem te csak egy lyuk vagy az idősebbek számára,és látszik rajtad,hogy könnyen adod magad,na ezért "rajonganak" érted, a mai tinik nagy részének elég egy szép szó és ugranak a fiúk ágyába, ezek alapján úgy gondolják ilyen vagy,csak vigyázz,mert pillanatok alatt te leszel a suli "ribanca" egy másik értelemben.
2012. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Nem tudok erre semmit mondani de szerintem

még mindig normálisabb mint a mi sulikban járó lány aki 11éves. 11 éves létére cigizik, minden nap.! Drogozik 'állítólag' hetente 3pasija van és olyanokkal ismerkedik meg neten akiket nem is ismer és találkozgat vele kortól függően! Saját szememmel látom na de mind1. Ez nem ehhez a témához kapcsolódik csak szerintem ne legyél ilyen mint ez a ri*anc. Kicsit egoisták vagyunk nem gondolod!?

2012. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!