Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 14 év körüli lányok! Ti nem...

14 év körüli lányok! Ti nem szoktatok (. )?

Figyelt kérdés

szóval, én a férfi nem szerelmese vagyok! s mivel a korombeli fiúkkal nemigen érzem magam egyenrangúnak (ált. mindig én diktálok, kezdeményezem a beszélgetéseket) ezért a buszon kiszúrok helyes egyetemista - szerű (kor, stb.) fiúkat, elvarázsolom őket és imádom hogy miután leszállok kitekeredik a nyakuk és meg sem tudnak szólalni, én meg csak csábosan rájuk mosolygok. :)))

amúgy sosem volt még barátom, és ezzel a témával úgy vagyok, hogy majd ha valakibe szerelmes leszek, akkor, de nem lesz belőlem rib*nc.

csak az oszt. társaim olyanokon röhögnek egy órát hogy "pénisz". velük nem lehet flörtölni, de mindig leleplezem őket mert az arcukra van írva hogy tetszem némelyiknek, és olyan visszaszólásokkal bombázom őket hogy meg vannak rökönyödve, hogy honnan tudom..:)

van bennem egy kis exhibicionizmus, az tény. :P

14l


2012. jan. 12. 23:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

annyira szánalmas ez a gyakorikérdések...

már nem azért, de hogyha egy helyes, normális kinézetű fiú, aki mondjuk 17-22 éves, elkezd nézni, én is tetszem neki, akkor miért ne? nem fogom elfordítani a fejemet, mert csak úgy jön belőlem.

fogadjunk hogy a válszolók többsége ilyennek gondol:

[link]

[link]

amikor ilyen jellegű csaj vagyok_

[link]


és nem így kell elképzelni:

[link]


hanem mondjuk így, de még ez is túlzás egy kicsit:

[link]


egyikőjükkel sem álltam még szóba..

2012. jan. 13. 13:34
 12/18 anonim ***** válasza:
Jó játék a flört, jó szórakozás, főleg ennyi idősen, fitoktatni, hogy felnőtt férfiaknak is tetszel, és hatással vagy rájuk. Én nem ítélkezem, nincs is értelme. De egyet mondhatok, NAGYON vigyázz magadra, mert ezzel a viselkedéssel, főleg ha rendszeres, kihívhatod a sorsot magad ellen. Ez a világ nem csak "buli és szórakozás", hanem vesélyes is! Ha sokáig húzod valaki agyát, egyszer elszakad egy cérna, utána meg bánni fogod, hogy nem vetted komolyan a "férfi nemet", mert ők nem mindig kedvesek. (28 éves lány, aki sajnos tapasztalatból beszél!)
2012. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
figyelj,egyik válaszoló vagyok,nem rossz indulatból írjuk,hidd el neme,tapasztaltabbak vagyunk idősebbek,és csak jót akarunk,hidd el én is szeretek flörtölni,és szeretem ha tetszek a férfiaknak,képzeld egyszer 17 éves voltam és elmentem pár barátnőmmel egy szilveszteri buliba,sok srácnak tetszettem,én kedvesen beszélgettem velük,és kicsit többet ittam mint kellett volna így flörtöltem is,de nem visszafogottan,barátnőim természetesen nem voltak sehol,és arra eszmélten,hogy egy nagyon csúnya nagy darab pasi húz be egy elhagyatott kis utcára,könyörögtem neki,persze nem akart elengedni,erősebb volt,é józanabb,majd csak annak köszönhetem hogy nem történt semmi hogy néhány ismerős elindult megkeresni é megtaláltak,hidd el szörnyű volt,igaz csak a pia hatására,de túlzásba vittem
2012. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
0%
aztaaaaaaaaa :) mintha csak én lennék :D dettó ugyanezt csinálom :)13/L :)
2012. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
0%
Lécci ird meg privbe h h csinálod :D
2012. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
mondjuk így visszaolvasva tényleg elég merésznek és vadnak tűnhetek de tényleg csak szemezésről van szó..
2012. jan. 13. 22:09
 17/18 anonim ***** válasza:

Lehet...de hidd el, hogy néhány vadbaromnak ennyi is elég...és akár meg is ölhet...vagy egész életed végéig bánni fogod az egészet...

Mi csak jót szeretnénk...és hidd el...ha lesz pasid...vele szemezgess és húzd majd...hidd el sokkal jobban fogod élvezni azt...mint most ezeket...

2012. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem akarok beszólni, de a buszon vagy a többi ember nagy ívben leszarja hogy mit csinálnak veled.. a mai világban már nem lehet tudni.

Tőlem csináld de légy nagyon óvatos. ;)

13/l

2012. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!