Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedhetnék össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék össze egy csendes, visszahúzódó fiúval?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú aki egy évvel fiatalabb nállam. Én csak látásból ismerem,de kérdezgettem az osztálytársait hogy milyen és azt monták hogy nagyon csendes és visszahúzódó. Én alapvetően egy beszédesebb,pörgős csaj vagyok de a fiúktól kicsit féllek,de ha lépni kell akkor lépni kell.

Mit gondoltok hogyan ismerkedhetnék vele össze?

16/L


2011. máj. 26. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha visszahúzodó akkor biztos, hogy örülne egy levélnek vagy ilyesminek. viszont ha az iskolába letámadod, akkor zavarba fog jönni és az gáz lenne. írj levelet vagy chatelj vele. aztán majd kialakul.
2011. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tsz-tag ***** válasza:
szerintem csendesen ismerkedj vele...az az ő területe szóval ha csendesen nyomjátok hamar meglesz a közös téma:D
2011. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A személyes ismerkedés híve vagyok, de most talán jobban jársz, ha előbb írsz neki e-mailt.
2011. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!