Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek, pörögjek fel?

Hogyan ismerkedjek, pörögjek fel?

Figyelt kérdés

21 éves múltam, még soha sem volt párkapcsolatom. Mindig arra "vártam", hogy majd a középiskolában lesz, de nem lett. Aztán azt vártam, hogy majd a főiskolán, de ott sem lett. (2 év alatt) Barátaim nincsenek, bulizni nem igazán járok el. Most menni fogok dolgozni januártól, és arra várok, hogy ott hátha lesz valaki. De mivel azt a szakmát amit tanultam, a velem azonos neműek tanulták 99%-ban, nem hinném, hogy lesz ellenkező nemű.


Egyáltalán számíthatok arra, hogy talán lehet majd valakim munkahelyen? Szoktak ott kapcsolatok kialakulni? Irodai munkát végeznék. Vannak tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?


2010. nov. 17. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Irodai melók még olyanok h lehet kapcsolatokat alakítani.

Pl telefonálós melóról tudok h odament pár idegen. és most mindenki jóban van a másikkal.

18/F

2010. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Bármi lehet, és nem vagy még elkésve, de azért mégis azt mondom, hogy ha bulizni nem is jársz el, néha ülj be egy kávézóba, menj el koncertekre, vagy ami érdekel, és légy nyitott. És ne félj, tényleg nem vagy még semmiről lekésve.
2010. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok,mint te,avval a különbséggel,hogy még csak középsulis vagyok.Én is mindig arra vártam,hogy majd az "ölembe hullik" egy párkapcsolat,de nem lett semmi.Megfogadtam,hogy ezek után TENNI fogok érte,hogy legyen.Nyitottabb leszek,többet fogok járni bulizni,ilyesmi.

17L

2010. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nálam jelentkezhettek csajszik:)

20F

2010. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kicsit elkéstél. eddig hogyhogy nem volt igényed párkapcsolatra? mert ha lett volna, akkor keresel, és nem azt várod, h a sült galamb repüljön a szádba...


.urva jól kell ahhoz kinézni, ha azt akarod, hogy csak úgy szimplán odamenjen hozzád egy halom pasi...


ha barátaid sincsenek, akkor ott valami nagyobb gáz is van. megértem, ha valaki nem szeret bulizni, ne tegye. de ezek szerint te még beszélgetni sem szeretsz, hiszen úgy könnyebb barátokat szerezni.

2010. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Irodában abszolut lehet, én is ott ismertem meg a vőlegényem. Azonban ne csak ezzel számolj! Ma már az internet semminek sem szab határt, itt is lehet ismerkedni, milliónyi fórumon.


Nem egy párról hallottunk már, akik így ismerkedtek meg, egyik volt kollégámnak nyáron volt az esküvője, ők is cseten ismerkedtek meg.


Persze figyelj oda nagyon, nem kell fűvel-fával azonnal találkozni!

2010. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!