Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon kétségbe vagyok esve,...

Nagyon kétségbe vagyok esve, tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az alábbi problémám igazából a vallás kategóriába lenne való, de ott hiába tettem fel a kérdést, senki nem segített, ezért ide írok az egyéb kategóriába, és légyszi ne rakjátok át a vallás kategóriába, mert ott senki nem segített.

29 éves hölgy vagyok, és nagyon érdekel a baháí vallás.

Elolvastam a Kitáb-í-Aqdas-t, meg egy csomó mást is, ami elérhető magyar nyelven,és angolul is tanulok, hogy tudjam olvasni, ami nincs magyar nyelven.

Nagyon szeretnék baháí vallású lányokkal/hölgyekkel beszélgetni, de nem angolul, hanem a saját anyanyelvemen, mert bár tudok angolul, de a legszemélyesebb belső érzéseimről csak anyanyelvemen tudom magam jól kifejezni, és vallással kapcsolatos kérdések azok nagyon személyesek.

Ezenkívül magyar állampolgár vagyok, Magyarországon élek, és ha valami olyan személyes problémám van, amihez nem elég a fórumozás, abban nem tud nekem segíteni egy német, vagy akármilyen más állampolgár, mert kizárólag az én problémáim miat nem fog az illető Magyarországra jönni.

Találtam rengeteg baháí vallással foglalkozó fórumot, nőknek is taqláltam fórumot, meg olyant is, ahol nők, meg férfiak vegyesen beszélgetnek, de ezek mind angolul vannak, mert a világ minden tájáról regisztrálnak ezen oldalakra, ezért az angol ott a közvetítő nyelv.

Nekem az a hatalmas problémám, hogy én magyar állampolgárokkal magyarul szeretnék beszélgetni a baháí vallásról internetes fórumokon, később személyesen azokkal, akiket jobban megkedvelek.

Az a baj, hogy nem találok sehol ilyen magyar nyelvű fórumokat. Van a Magyarországi Baháí közösségnek egy hivatalos honlapja, de ot nincsen fórumozási lehetőség.

Majdnem kihagytam egy nagyon fontos infót, még nem vagyok férjnél,és tele vagyok nagyon nagy tervekkel, és ha megismernék rendes magyar baháí hitű lányokat, akkor azt is meg lehetne beszélni velük, hogy nagyon fáj a szívem amiatt, hogy Isten még nem adott mellém házastársat.

A vallást még nem vettem fel, de idén 2012-ben szeretném felvenni.

Ha valaki segítene találni olyan fórumokat, vagy látná a kérdésemet egy olyan baháí hitű lány, aki üzemeltet magyar nyelvű fórumot, és segítene nekem oda beregissztrálni, akkor nagyon megköszönném, ha segítene, vagy bárki más tanácsát, segítségét is szívesen veszem.

Üdv: Napirai11


2012. jan. 15. 21:50
 1/4 bromkrezol ***** válasza:

Miért nem keresed meg a bahaiok központját? Rajta van a neten:


Magyarországi Bahá’í Közösség

1053 Budapest, Ferenciek tere 3. II. em./4.

Telefon/Fax: (1) 266-4004

Mobil: (20) 3867385

Email: info [kukac] bahai [pont] hu

Skype: bahai_kozpont

2012. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Ezen infókról mind tudtam, de először fórumokon szeretnék beszélgetni emberekkel, és csak akkor szeretném megkeresni a központot, ha már úgy döntöttem, hogy felveszem a vallást.

Üdv.

2012. jan. 15. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben az egészben valami sántít.Fel akarod venni a kapcsolatot valakivel,de a legkézenfekvőbb megoldás mégse érdekel ?

Hogy is van ez ?

2012. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte gondoltam, hogy a szex hiánya az oka...
2012. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!