Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kétségbe...

Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve.14/L

Figyelt kérdés

A barátnőmmel (mármint baráti viszony én 14/L) már egy ideje csak szinte veszekedünk, de amelett nagyon jól elvagyunk egymással, szóval az egész ireális. Ma egy újabb veszekedésünknek úgy lett vége, hogy kaptam tőle egy mailt, én visszaírtam stbstb, a végére azt mondta, hogy szerinte jobb lenne ha véget vetnénka barátságunknak, d eén ezt nem akarom!!! Egyedül ő van akivel baráti kapcsolatba vagyok sulimban, nem tudnék mit kezdeni magammal nélküle, félek, hogy mi lesz. Leehtséges szerintetek, hogy holnap kibékülünk?

Bunkók kíméljenek...


2010. febr. 28. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
14 évesen naponta van örihari és másnap kibékülés...és kb. ilyen tempóban változik a legjobb barátnő-státusz is. nyugi, ki fogtok békülni. De holnap suli, miért a gép előtt ülsz még ilyenkor?
2010. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Egy jó maszti, aztán felvidulsz!:P Innen is puszilom a puncitejszíned!:)
2010. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eléggé tudathasadásos az állapot, amit leírsz. Ha egyszer a legjobb barátnőd, akkor hogyhogy állandó a veszekedés? És ha állandóan veszekedtek, akkor miért akarsz mégis vele barátkozni? Fel nem foghatom férfifejjel...
2010. márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha csak azért barátkozol vele hogy ne legyél egyedül suliban az GÁÁZ. keress új barátokat hidd el féltékeny lesz és kibékültök TÁDÁÁÁM :D
2010. márc. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ha az örök veszekedést barátságnak hívod akkor nálad mi a barátságtalanság?

sztem nem kell olyan vonat után futni ami elment. lesz másik, talán még szebb is jobb is kényelmesebb is. lehet, hogy kicsit várni kell rá, de szerintem megéri. a sok veszekedés úgyis korai ráncosodást okoz.

persze azért azon érdemes elgondolkodnod, hogy van-e benned elég kompromisszum készség? vagyis ha valaki körömszakadtáig védi a saját álláspontját az nem biztos, hogy hibátlan.

2010. márc. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nemt udok barátokat szerezni, nem megy, nem értme mi bajom van enmt duok senki felé közeledni, szóval elég nehéz... :S
2010. márc. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!