Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a legjobb...

Mit tennél, ha a legjobb barátod rossz útra lépne?

Figyelt kérdés
Pl.elkezdene jegyüzérkedni
2012. jan. 19. 14:28
 1/4 Hajna88 válasza:
Elmondanám neki a véleményemet...mert a barátnak az is a dolga,hogy felhívja a figyelmünket,ha valamit rosszul csinálunk!!!
2012. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezném mennyi a jegy az EB döntőre
2012. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A haverom is foglalkozott mindenféle sötét dologgal, de szólhattam én neki, nem érdekelte. Kellett neki a pénz és ezért bevállalt ezt-azt.
2012. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen az a barát.

Van olyan akinek mondhatsz akármit feleslegesen, mert nem fogja számba venni. És ez nem azért van, mert te nem lennél elég jó barát, hanem mert egyszerűen vannak emberek akikre szinte senki sem tud befolyást gyakorolni. Éppen ezért, az én javaslatom az az volna, hogy egyszer mond el neki azt, hogy te hogyan vélekedsz arról amit ő csinál, azonban ha látod, hogy úgysem veszi figyelembe a véleményed akkor ne próbáld másodszor. Egy bizonyos kor után már mindenki úgy ássa meg a saját gödrét, ahogyan akarja.

2012. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!