Miért bántanak?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 6.-os.Az osztálytársaim folyton piszkálnak, csak mert nincs "csőnadrágom" és egyéb hülyeségek. De nem is rongyokba járok! Farmer poló ing stb. Meg nagyon dús a hajam, és van egy PICI bajuszom . És azért is mindenki piszkál.Főleg hogy volt egy nagyon jó barátnőm, és egy osztálytársam elkezdett neki hazudni neki, olyanokat, hogy én pletykálok róla, és ezért összeveszett velem, és azzal az osztálytársammal barátkozik. totál egyedül maradtam, és összebarátkoztam egy másik lánnyal, de ő is összeveszett velem e miatt a lány miatt.MOst megint tök egyedül vagyok, egy barátnőm sincs :(( És a fiúk is piszkálnak, pl, fűnyírózd már le magad. Meg:Láttál már borotvát? Ezért tiszta visszahúzódó lettem, és mindig úgy érzem, hogy mindenki rólam beszél... Totál idegroncslettem, mert már elegem van ebböl. Miért nem tudnak elfogadni olyannak amilyen vagyok? A belsőt kéne nézniük, és nem a külsőt.Mit csináljak hogy ne bántsanak? És hogy az a hülye lány ne keverje a szart, hogy rámuszítsa az összes barátnőm?
2012. jan. 20. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert egy k*cs*g az egész osztály. Én velem is voltak ilyenek, de jól tanultam, és most 9-es vok és életem legszebb napjait élem át. :D
2012. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ijen a világ nem kell felveni a kis tucskok mint mondnak

ezét ne mérgelogy,keverj le egy pofot vagy valami tudom nagy bátorság kell meg szoj be nekik ne hagyd magad!

de azét légy rendes őt belul mert ezek a kis szarok tokre tehetnek mindik a rendest bátyák

2012. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és nem szabad borotválkozni mert jóbban fog nőni:)
2012. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberek többsége ilyen felszínes. Nagyon kevesen változnak meg felnőttkorukra, valószínű ők ilyenek is maradnak. Szerintem beszéld meg a szüleiddel, hogy jövőre másik suliba menj, vagy akár már most, hiszen pont itt van a félév, ideális ilyenkor.

Oda már menj úgy, hogy szemöldökcsipesszel kiszedegeted a szálakat, vagy te vagy anyukád, mert ki tudja, lehet ott is csúfolnának miatta. Komolyan mondom, ez lenne a megoldás, mégpedig most azonnal, februártól már új környezetben lehetnél. Ha itt maradsz, és tegyük fel nem csúfolnának többet, akár azért, mert kiszedted a bajuszkát, akár azért, mert leszállnak rólad, akkor sem éreznéd már soha igázán jól magad köztük. Mindig ott lenne benned a tüske, továbbra is visszahúzódó lennél, csak egyre rosszabb lenne. Olyan nincs, hogy abbamarad a csúfolás, azután meg minden heppi, mintha mi sem történt volna.

Szerintem most menj át, még januárban. Sok lenne az a 2,5 év, amit ilyen tapló gyerekek között kéne töltened.

2012. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor ne most azonnal menj másik suliba, ha olyan terveitek vannak, hogy 6 osztályos gimibe mész.
2012. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csőgatya kínaiban kb 1000Ft na most ha az internetet igen akkor azt is megengedheted.. 1 probléma megoldva

2. probléma: bajusz: beszélj anyuddal és gyantázd le.

A belsőt kéne nézniük.. igen de ez sajnos 2012 és itt a külsőt nézik.. :S Ha nem változtatsz eltűröd, ha változtatsz egy darabig furcsa lesz..

Én pl: nem vettem Convers cipőt stb.-t de van csőgatyám divatos pólóm stb.. Én inkább az a laza típus vagyok ink. Dc-ért ugrálok *.* Találd meg a stílusod és légy egyéniség. ;)

2012. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző, miért kéne neki is egy droiddá válnia mint az összes mai 12-18 évesnek ?

Nem akarlak elkeseríteni ,de hiába olvadnál be közéjük külsőleg ugyanúgy találnának rajtad valamit,amivel piszkálhatnak. Szerintem maradj önmagad ,ha a mostani ruháid tetszenek nem kell megváltoztatnod pár hülye gyerek miatt.

Két lehetőséged van:

Első - Magasról teszel rá ,hogy mit mondanak. Nem ér semmit sem a véleményük.

Második - Kivívod valamivel a tiszteletüket.


Egyébként a tinédzsereknél alattomosabb,gonoszabb teremtéseket nem láttam még.

Bemész a suliba és kész Star Wars 2 remake ,A klónok háborúja :D .

2012. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert farkak. Nyugodtan szólj vissza nekik, hogy lássák, veled nem lehet packázni!
2012. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!