Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 éves vagyok és a párommal...

20 éves vagyok és a párommal babát szeretnénk, de ez miatt elég sokan bántanak! Más szerint is még korai?

Figyelt kérdés

Elég érettnek érzem magam, sőőőt...

Nem akarok nagyképű lenni, de tényleg így van. A párom 32 éves, ő már régóta szeretne. Fél éve próbálkozunk kb, még nem nagy sikerrel. Az anyagi és családi hátterünk megvan, 2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt élünk, nagyon boldogon. Sokan bántanak ezért,hogy korai, meg gondolkozzak már stb... De tényleg tiszta szívből szeretnénk. Tervezgetem a nevét, a szobáját...Baba oldalakat olvasok reggeltől estig... Szeretném..Nagyon:(


2010. márc. 19. 10:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed itt az ideje, akkor ne hallgass másra. Viszont azt vedd figyelembe, hogy tényleg nagyon fiatal vagy, a kapcsolatotok sem túl öreg, én pl még várnék a babával a helyedben. De rám se kell hallgatni mert mint írtam a te döntésed :)
2010. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez csak a ti dolgotok, ha szeretnétek mind a ketten, akkor ne hallgass senkire, majd látni fogod, aki ezeket mondta, az lesz az első aki jön, hogy: "megfoghatom", gügyü-gügyü, meg stb Ezt meg álszent dolognak tartom.
2010. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "támogatást". :)

Korai érő voltam mindig..Hogy is mondjam. Míg mások 17 évesen még tomboltak, nekem minden mást fontosabb volt és inkább a családommal voltam hétvégén. Nagyon házias vagyok,főzök,mosok,takarítok már 13 éves korom óta,bár ez tudom,hogy nem olyan nagy dolog. Tényleg köszönöm:)

2010. márc. 19. 10:55
 4/35 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak is nagyon köszönöm. :)
2010. márc. 19. 10:55
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Biológiai szempontból a legideálisabb korban vagy!!!!! Ez lenne a természetes, a legegészségesebb, és nem az, hogy várj 30 éves korodig. Ha megtehettem volna, én is sokkal előbb szültem volna. De nálam nem úgy alakult.
2010. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megvan a megfelelő anyagi és családi háttér,no meg mind a ketten nagyon szeretnétek,akkor nem szabad mások véleményével foglalkozni! Mindig lesz olyan aki megszólja a másikat bármi miatt. Az ilyenekkel nem kell törődni. Sok sikert a babához,drukkolok nektek! :) Szép napot. 21/L
2010. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Egy kisbabának biztonság, anyagi háttér,gondoskodás és boldog, szerető család kell ELSŐSORBAN. Ha ezek megvannak, és tudatosan készülünk rá,hogy még jobb legyen, akkor miért kellene még várnom,ha szeretnénk is a babót nem?
2010. márc. 19. 11:00
 8/35 anonim ***** válasza:

10.56 vagyok megint -amúgy meg azt mondják, hogy a szerelemgyerekek a legszebbek, legokosabbak! :-)

Akkor kell gyereket vállalni, amikor az ember még igazán szerelmes, boldog,m rózsaszín fellegekben úszkál, és nem akkor, amikor már tizenx éve benne van egy ellaposodott kapcsolatban.

2010. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
10%
gyerek nélkül nem érzed magad teljes embernek? ennyi az életcélod 20 évesen?
2010. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
11:00 maximálisan igazad van!!!!
2010. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!