Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyenek a körülöttem lévők és...

Ilyenek a körülöttem lévők és ez a normális?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a 25 körüli korosztályt(de sajnos így is írhatnám hogy:20-30 év köztieket) mást sem érdekli mint anyuciék nyakán lakni és a havi fizetést(ha van) elbulizni minden hétvégén!Gusztustalanul kibeszélik egymást,drogoznak,d*gják egymás nőjeit,lefekszenek egymás pasijaival és semmi nem érdekli őket!


Annyira elegem lett hogy leépítettem az összes "barátomat"!

Az egyiket azért mert kiderült rengeteget hazudott nekem és milliószor kibeszélte a titkaimat!

A másikat azért mert a bulin meg a pasikon kívül más nem érdekli,főleg az nem hogy velem mi van!

A többiek meg a fent említetteket testesítik meg!


25 éves lány vagyok,kiegyensúlyozott kapcsolatban élek,amiből hamarosan esküvő lesz,külön lakásunk van!A gyerektervezés és a jövőnk érdekel!Értem ez alatt hogy én nem kavarom a sz*rt mert unatkozom,meg nem a hétvégi buliról ábrándozom,hanem (pl.) az új konyhabútoromról!

Hányingerem van a pletykálástól,a gerinctelen érdekbarátságoktól!

Mégis én érzem egyedül magam,mégis nekem hiányzik a társasági élet!

Azt látom hogy olyan jókat jópofiznak meg csacsognak olyanok akik egy kanál vízben megfolytanák egymást....

Csak engem zavar ennyire a kétszínűsködés meg a gerinctelenkedés?


De egyszerűen már senkiben sem bízok és hamar ki is derül hogy nem is érdemes az illetőbe bizalmat fektetni!

Akikkel beszélgetni tudok az kb a 35-40es korosztálytól kezdődik!


Én úgy vagyok vele hogy ha gyerekem lesz nem hiányzik az mint amit látni a közösségi portálokon hogy gusztustalan kavarások mennem és anya létére ilyen szintre süllyed!Meg az érdekli kinek passzolhatja le a babát hogy tudjon bulizni (rosszabb esetben d*gni) menni!


Egyszerűen nem találok olyan embert akit én ugyan annyira érdeklek mint ő engem és akinek ha elmondok valamit,tök mindegy mekkora súlyú dolog,nem fecsegi ki ahogy kiteszi tőlem a lábát!

Hiába jó a párkapcsolatom mégis csak szüksége van az embernek legalább egy igaz barátra is akivel megoszthat mindent!

Én dramatizálom túl és szokjam meg hogy ilyenek az emberek és a világ?Vagy jól tettem hogy kiraktam a h*lyéket és majd jön olyan aki tényleg igaz barátom lesz?


2012. jan. 22. 22:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Aragog!

Nem arra gondolok titok alatt hogy este a párommal milyen pózban szexeltem és hogy reggel milyen színű volt a vizeletem!(bocsánat a példákért)

És napi 32szer hívjuk fel egymást egy újabb h*lyeséggel!

Hanem arról hogy ha épp lelki nyomorom van el tudjam neki mondani anélkül hogy rettegjek kinek kürtöli szanaszét!

Hiába nagyon jó a párkapcsolatom,van olyan dolgom nekem is és páromnak is amivel inkább egy barát tud mit kezdeni!


Jah,hát ivócimborát minden sarkon találni,csak tudod mikor szükséged van rájuk meg nincsenek sehol!Nekem meg ilyenekre nincs szükségem!Dehát kinek mire van szüksége!:)

2012. jan. 22. 23:38
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

Én is hasonló helyzetben vagyok, habár én még "csak" 20 éves vagyok, de ebben a korosztályban sem jobb a helyzet, ezt 100%-os biztossággal meg tudom neked mondani... =S

Engem csak az segít, hogy kereszténynek születtem, és habár eléggé eltávolodtam tőle, de próbálom megérteni ezeket az embereket, és többnyire, sajnálom őket, amiért ilyen buták.


De én is álmodozom arról, hogy egyszer találok egy olyan társaságot, ahol nem ilyen emberek vannak. Hajaj, de jó is lenne!

2012. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 SenkixXx ***** válasza:
55%
Hát,elolvastam az előttem írtakat...és örülök,hogy nem ilyen emberek vesznek körül,mint titeket!Nekem családi háttér-barátok ok.És BIZTOS vagyok benne,hogy akibe megbízok,abba meg is bízhatok!Mondjuk nekem meg csajom nincs. :S :D Amúgy a holdon laktok,hogy nincs megbízható barátotok?!:O
2012. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 SenkixXx ***** válasza:
23/F
2012. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Persze, nem attól lesz normális, hogy a konyhabútor érdekli, nem a FB. Hanem attól, hogy van lelkiismerete, adott esetben tud titkot tartani, stb. stb. amiket kifogásolt a kérdező.
2012. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Azt vettem észre Kedves SenkixXx,hogy a pasik máshogy állnak ehhez a kérdéshez!

Nektek (legalábbis az én ismerőseimnek) sokkal szabadabb ez a kapcsolat mint a nőknek!

Ti összeröffentek amikor épp úgy tartja kedvetek és nem csináltok abból akkora ügyet!

De nem is ültök le lelkizni csak ha nagyon nagy a baj!Így megkímélitek egymást az esetleges pletykától és sz*rkavarástól!

A nőknél ez sokkalta bonyolultabb!

Legalábbis számomra az nem minősül barátnak akivel fél évente egyszer vagy hétvégente iszogatni(!!!) jövök össze és akkor egy egy érdemleges eseményt kitárgyalunk!Az nekem a haver státusz akitől természetesen nem várom el hogy a lelki sz*romat hallgassa amikor csak épp rám jön!:)

Lehet sarkosra sikeredett de remélem érted a lényeget!:)

Amúgy lehet a holdon jobban járnék mint itt!;)

2012. jan. 23. 00:16
 17/23 A kérdező kommentje:

Igen,igen 15-ös jól írod!

Még egyszer nekifutok!

Tényleg nem a bulival van bajom,hanem azzal hogy CSAK AZ érdekli az embereket!

Szívesen hallgatom a bulis történeteket,csak akkor engem is hallgasson meg,ne csak úgy tegyen,hanem tényleg érdekelje és az hogy magától értetődő legyen hogy amit beszélünk az köztünk maradjon mindegy hogy mi történik!

És ezt ne kelljen minden tőmondat után a szájába rágni mint valami hülye gyereknek!


Én ott kezdtem elgondolkozni a volt barátnőmnél hogy mennyire nem megbízható (persze miután már egy párszor ellőtte a renoméját) hogy az egyik munkatársa egy mélyen családi gondját beszélte meg vele!

Na barátnőm még be sem jött az ajtón de már ömlött belőle az információ és én meg csak egyre azon gondolkoztam hogy vajon az én dolgaimat is így elmondja ha mással találkozik?És sajnos kiderült hogy de el ám!:S

Lehet hogy vannak emberek akiknek nem kell lelki szemetes láda=(legjobb barát),de én személy szerint igénylem és bánt hogy az emberek így átnéznek egymáson és hogy az érdekkapcsolatokon kívül már más nagyon nem létezik!....

2012. jan. 23. 00:36
 18/23 SenkixXx ***** válasza:
jól leírtad,értem....Szerintem,amúgy az írásaid alapján,értelmes,okos csajnak tűnsz,remélem megtalálod az igaz barátot......! :)
2012. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

SenkixXx!Köszönöm szépen!Nagyon kedves vagy!:)

Én meg remélem találsz magadnak valami tuti kiscsajt!;)

2012. jan. 23. 21:59
 20/23 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok,jó sok barátom volt,de az összesről kiderült,hogy milyen a valódi énjük,amikor bajban voltam.Most meg két éve magányos vagyok,se pasi,se barátnő,senki,mert lekoptattam őket.Nekem is volt egy gyerekkori barátnőm,akivel minden nap együtt voltam,de ahogy beköszöntött az az időszak,amikor pasizni kezdett,egyszerűen megbolondult és teljesen ellenem fordult.Nagyon nagyot szívtam miatta,ekkora sz.pást senkinek nem kívánok az életben.Most ott tartok,hogy tiszta szívemből gyűlölöm és a szemem elé ne merjen kerülni.

Szeretnék barátokat,mert hiányzik a hülyülés,én nem vagyok olyan lelkizős fajta,ezeket a dolgokat inkább a családommal szeretem megbeszélni.Mostmár.De egy pasi sem ártana,ha belépne az én kis,nyomorult életembe:)

Remélem,rendbe jönnek majd a dolgaid,kedves kérdező.Bocs,ha értelmetlen volt a válaszom,de egyszerűen muszáj volt ide írnom,ez annyira az én témám:)22l

2012. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!