Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összevesztem egy számomra...

Összevesztem egy számomra fontos személlyel, mit tegyek? [LENT]

Figyelt kérdés

a barátnőmről van szó.Tegnap megkérdezte tőlem, hogy mi bajom, de én mondtam neki, hogy hagyjon békén stb. Megkérdezte aztán, hogy leírom e neki, mondtam, hogy talán. De akkor egész nap még érdekelte, hogy valami bajom van stb... ma pedig már suliban le se szar, és ezért úgy döntöttem, hogy leírom neki, mi bajom. A következő levelet kapta meg ma:

"Nem tudom, sokszor miért teszitek ezt. Nem tudom minek nevezzem ezt, de mi nem vagyunk barátnők, legjobbak meg végképp nem. Tiltakozhatsz, de nem érdekel, ez az igazság, és ezt nektek jobban kéne tudni... Hogy miből gondolom?? Folyton kilöktök magatok közül, sulin kívül soha nem találkozunk, max akkor ha én elmegyek. Mindig próbáltam úgy viselkedni mint egy barát. De miért legyek ilyen, ha ti fogyton csak bántotok, flegmáztok, meg sem hallgattok, és kicsit sem akartok úgy elfogadni, ahogy vagyok. És ezek után nekem ne legyen semmi bajom?? 2 éven át tűrtem, próbáltam felfogni, mi lehet a baj velem, de ahányszor csak megpróbáltam, újabb és újabb dolgok jöttek, és egy idő után már feladtam.

És a mostaniak, már csak hab volt a tortán...

És igen, vele semmi bajom, de kiscsillag, észrevetted már, hogy ő nélküled egy abszolút aranyos, kedves lány, bármit el lehet neki mondani, és meg lehet vele beszélni, de ha te ott vagy, akkor átváltozik. én ezt nem szeretem benne... de mindegy is. És miért szólnék hozzá, mikor ti barátnők vagytok, és hol vagyok én ahhoz??? Sehol hozzátok képest, mert én csak a harmadik semmire való vagyok -.-

Én mindig csak arra voltam jó, hogy legyen kin kitölteni a feszültséget, meg az a mellékes "barát", aki ottvolt ha egyikőtök nem.

Leszarod, hogy mivan, mert soha nem érdekelt. És sírva írom le ezeket a szavakat, mert soha nem akartam ilyen lenni... Ti elvagytok ketten, én meg csak teher vagyok, de nem tudom hogy ezt miért nem tudtátok elmondani soha... -.-"

Miért kérdezed mibajom?? Valaha is éredekelt?? Azt kétlem..."


Nem tudom, hogy most jobban besértődött-e, vagy mi lesz, de hogy kibékülni ezek után nem fogunk, az biztos. Szerintetek hogy magyarázzam meg vagy valami ilyesmi... ? :S Meg fogják keseríteni az utolsó sulifélévet..:/


2012. jan. 24. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem túloztál, nem hirtelen haragból írtad a levelet, akkor ne magyarázz. 8 évem pokol volt a suliban, egy tyúxaros félévet túlélsz.
2012. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

kibékülésre mindig van esély,ezt ne feledd,ez viszont 2 oldalú dolog!

és van egy taktika: túlélés..sok embernek bejött már!

félév az semmi,meglátod!

2012. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!