Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam. Anyáékkal...

Rosszul érzem magam. Anyáékkal multkor jól összevesztem. és most mindenkirőél beképzelek rosszakat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmre is haragszom mert mióta pasija van fejemre se sz*rik...pedig a ő legjobb bnőm... a fent emlitettek semmi köze hozzá ezek csak a bajaim de mégis ebből az iszonyat sz*r kedvből hogy másszak ki?

Barátaim vannak de velük se találkozok ugy mert más faluban laknak szerteszét...csak a munka és a munkatársak maradt... valami ötlet hogy ne legyek ennyire idegbeteg? 18L



(olyan válaszok nem kellenek h "ez legyen a legnagyobb bajod "stb . Köszi.)


2011. aug. 11. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

velem is ez volt,bár az én barátnőm nem egy srác miatt nem foglalkozott velem,hanem mindig megy vagy kosáredzésre,vagy a szüleivel vhová ... :S

én most lekötöm magam olyanokkal hogy olvasok jó könyveket,rajzolgatok,meg ha gondolod próbálhatsz ismerkedni itt neten :))

2011. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"...Barátnőmre is haragszom mert mióta pasija van fejemre se sz*rik...pedig a ő legjobb bnőm..."


Hajaj ez szinte mindenhol így működik, szóval nem ellened szól.

A tuti barátnők, simán elütnek ha pasi van láthatáron vagy ha pl osztálytársad és egyetemre megy akkor is van hasonló jelenség.


Jó eséllyel egy komoly pasi esetén amúgy te is eljátszanád ezt, bár most tuti esküdözöl, hogy te soha. :)

2011. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan...de én ugy vagyok vele hogy egy barát azért mégis csak barát akit nem hanyagolunk el egy oylan pasi miatt aki csak 3 honapja lépett az életembe...a baráti kapcsolat megmár 3-4 éves. SZóval nemtudom:S volt barátom már igaz, de mellette nem hanyagoltam a barátaimat sem! Ennnyire nehéz lenne megoldani néha foglalkozni egy lelki téárssal?:=/
2011. aug. 11. 23:40
 4/4 anonim ***** válasza:
beszélj akkor vele hogy ez neked nem esik jól .. bár szerintem ha már 3 hónapja együtt vannak,még sokáig együtt is lesznek és én a helyedben vigyáznék,nehogy veszekedés legyen belőle,mert ha te odaállítasz hozzá hogy miért nem foglalkozik veled,az neki úgy fog tűnni hogy közé és a pasija közé akarsz állni
2011. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!