Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Joga volt kidobni a cuccaimat?

Joga volt kidobni a cuccaimat?

Figyelt kérdés
Együtt nyaraltam egy társasággal, de meg kellett szakítanom. Úgy volt, hogy visszamegyek, de nem tudtam. Ott maradt néhány holmim, főleg ruhák, de viszonylag újak. Barátnőm megígérte, hogy elhozza. Aztán sokáig nem találkoztunk, de egyszer jelezte, hogy X-nél van a csomagom, menjek érte. Elmentem, de hiányoztak dolgok. Gondoltam, hogy a barátnőmnél vannak, hát majd egyszer érte megyek. Eltelt sok idő azóta, de ez nem került szóba. Most rákérdeztem, és kiderült, hogy a férje bepöccent, hogy foglalja a helyet a holmim (az a két db. szoknya), és kivágta a kukába. Most baromi mérges vagyok. Tehet ilyet valaki? Mert oké, de akkor legalább szóljon, hogy kisanyám, jössz érte, vagy kivághatom. Vagy nem?
2009. máj. 29. 13:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok.

Látom kedves kérdező, nem tetszenek a válaszok, jól le is pontoztál minket, pedig nekünk van igazunk.


Én azt hittem csak néhány napról, hétről volt szó, még így is a férjnek adtam igazat, de most írod hogy 1 évről!! És még te vártad volna el hogy saját pénzükön telefonáljanak rád, hogy Madame kérem fáradjon el a pakkjáért?? Hát már megbocsáss! Én a helyükben nem csak azt a kettőt dobtam volna ki hanem az egész kupacot!

2009. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Első! Ha nem vetted volna észre, higgadtak voltak a kommentjeim, és kapaszkodj meg: nem pontoztalak le titeket, egyáltalán nem pontoztam. De miután elolvastam ezt az agresszív megnyilatkozást, hát nem tudtam megállni, és lepontoztalak. Érdekes, mindenki normálisan elmondta a véleményét, csak te vagy behergelődve. Örülök, hogy nincs ilyen a baráti körömben, a többieknek meg köszi a választ.
2009. máj. 30. 09:49
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Bárkivel előfordulhat, hogy másnál felejt ruhát. Gondolom, mivel elmúlt a nyár, nem volt olyan fontos neki. De szerintem egyáltalán nem volt szép dolog kidobni más ruháját, főleg,ha viszonylag közeli a kapcsolat! Én nem tettem volna ilyet, mert az a pár ruha nem kér enni, akkora hatalmas helyet sem foglal, szóval szerintem a barátnőd férje...hát inkább nem minősítem! Az én férjem ilyet nem tenne!
2009. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, milyen önző mindenki - azok, akik azt mondják, nem volt joga illetve nem volt szép dolog kidobni a cuccaidat, le lettek pontozva. JOGA éppen lehet, hogy volt, de a baráti kapcsolatok nem csak "jogról" szólnak.
2009. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!