Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt barátnőmmel...

Miért érzem ezt barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy mostanában nem bírom elviselni a barátnőm társaságát. Idegesít és lehangolt leszek a közelében.

A dolgok előzménye az, hogy valamiért én mindig érdekeltem a nagyon gazdag férfiakat. Sose értettem miért, de valahogy vonzottam őket. Soha nem voltam elájulva tőlük, nem vadásztam rájuk és ugyan úgy nem adtam könnyen magam. Nem egy ilyen típusú férfit utasítottam vissza, mondván engem senki nem fog kihasználni. Mivel szerelmet/vonzaltam nem éreztem ezért kapcsolatot sem tudtam kialakítani velük. (Tudtam, hogy mit hagyok ki, miről mondok le de nem különösebben érdekelt.)

Ellentétben barátnőmmel, ő mindig irigyelt és azt kérdezgette hogy csinálom és miért vagyok ilyen hülye. Lehetnék egy eltartott milliomos barátnő.

Aztán ugy hozta az élet hogy megismerkedtem a párommal. Első látásra beleszerettem. Idővel kiderült, hogy nem figyelmes velem, nem jár a kedvembe. Nemhogy utazásokat, meglepetéseket nem kapok de még törődést sem. Már abban sem vagyok biztos, hogy szeretett-e valaha is. Csak annyit tudok hogy én szeretem nagyon.

Barátnőm ezalatt találkozott az "álomhercegével". Egyáltalán nem szereti, csak kihasználja. Nem csinál semmit mégis mindig a kedvébe járnak. Utazások, shopping, welness hvégék, ajándékok tömkelege és ő mégis minden egyes találkozásunkkor azon kesereg, hogy mennyire rossz az élete.

Ilyenkor mindig elkeseredem. Én választottam rossz utat? Szeretek valakit aki nem is törődik velem barátnőmet pedig elhalmozzák mindennel és még ő kereseg nekem?

Nem arról van szó, hogy irigykednék. (Bár néha irigykedem) Csak ilyenkor mindig előjön az az érzésem, hogy mikről mondtam le és mit "nyertem" vele!?


Nem azért tettem fel a kérdést, hogy elítéljetek engem vagy barátnőmet, nem is szeretnék szapulós kommenteket kapni. (Ha lehet)

Csak az érdekelne mit gondoltok miért érzek így a helyzetemmel és a barátnőmmel kapcsolatban?

Rossz utat választottam és még magamnak sem merem beismerni?


2012. jan. 26. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem választottál rossz utat, mert a szívedet követted. Szeretted a párodat, azért voltál vele. Viszont lehet, hogy ő mégsem neked való, talán valaki olyat kellene keresned, aki törődik veled (nem ajándékokkal). De szerintem ez sem jelenti, hogy rossz utat választottál, mert akkor, mikor összejöttetek, volt helye az életedben, és biztos, hogy tanultál valamit ebből a kapcsolatból is.


A barátnőd pedig nem biztos, hogy hosszú távon boldog lesz. Lehet, most jó, hogy mindent megkaphat, de idővel többre fogja értékelni az igazi emberi kapcsolatokat.

2012. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ezt nem szapulásnak veszed, de szerintem mindketten rossz utat választottatok.

Ott van a barátnőd, aki bár mindent megkap, de a legfontosabbat, a szerelmet, szeretetet nem tudja megélni abban a kapcsolatban.

És itt vagy te, aki bár szereted a párod, ő nem törődik veled, tehát valószínűleg nem becsül téged, nem tisztel, mint nőt, és megkockáztatom, talán nem is szeret igazán. (hangsúlyoznám, nem azért, mert nem vesz neked ajándékokat, hanem mert nem törődik veled!)

Olyan párt kell találni, akivel kölcsönös a szeretet, és akkor ez magával vonzza a törődést, a boldogságot. Keress ilyen férfit, és akkor majd rájössz, hogy nem a wellness hétvége az, ami hiányzik az éltedből :)

Sok sikert hozzá!

2012. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!