Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » F18 vagyok és barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csontos156156 kérdése:

F18 vagyok és barátnőmmel kapcsolatban kérdezném?

Figyelt kérdés
és nem bírtam kielégíteni sehogy de őő sem magát ez miért lehetett? mi lehet az okaa ???
2011. dec. 1. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Itt akkor a lánnyal van probléma, talán vedd rá, hogy menjen el egy nőgyógyászhoz ,és vizsgálja meg, esetleg adjon neki tanácsokat :)
2011. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első válaszolótól azt szeretném kérdezni, hogy szerinte a nőgyógyász majd kielégíti? a neten is olvashatja szinte ugyanazokat a tanácsokat, sőt többet, jobbat, személyes tapasztalatokat.

a kérdezőnek viszont azt mondanám, hogy kísérletezzen magával a lány, úgymond próbálkozzon, hogy mi jó neki, és csinálja addig, amíg nem sikerül. :)

18/L

2011. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. dec. 1. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy a nőgyógyász kielégíti, hanem azt hogy tanácsot kellene kérni tőle, mert lehet tudja hogy mi a probléma.

Neked pedig süket duma lökése helyett értelmezni kellene a mondatot, a kérdést..

És az válaszodat is, nem próba baba ő hogy gyakoroljon magán, ez tiszta hülyeség.

És ha 80 éves koráig nem fog neki sikerülni,akkor is maszturbáljon napi 8x hogy hátha összejön?

Ha ilyen panasza van egy lánynak, akkor talán szakértőhöz kellene fordulni, nőgyógyász, szexológus, de az sem kizárt hogy a lánnyal lelki esetleg agyi alapon vannak problémák, lehet zárkózott vagy akármi, így azt is javasolnám hogy neten írjon egy pszichológusnak hogy lehet-e valami köze ehhez.

Neked pedig sok sikert, tisztelt második kommentelő...és csak ügyesen ;)

(ELSŐ VÁLASZOLÓ VOLTAM)

2011. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. dec. 4. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!