Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a testvéreteket nem hívták...

Ha a testvéreteket nem hívták elmennétek nélküle?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek. Hivatalosak vagyunk párommal egy buliba, ahova szeretnék elmenni, mert már arra sem emlékszem mikor voltam utoljára táncolós helyen. A probléma csak az, hogy a hétvégéket álatlában a nővéremmel együtt töltjük. Miután ugynins szakított a barátjával (pár éve) nem akartam, hogy egyedül legyen így elhívtam magammal és azóta, mindig velünk van, bekerült a baráti körünkbe.. Csakhogy többen nem igazán kedvelik. Ezt mindig is éreztem, de nem akartam neki mondani. Most mit tegyek? A házigazda kikötötte, hogy ő nem jöhet. Szeretem őt, de mostanában kissé eltávolodtunk egymástól, hogy nem járok bulizni, inkább a párommal vagyok. Szeretnék elmenni a buliba, de mit mondjak neki? (muszáj valamit, mert délután jön haza/szüleink háza/ és kérdezni fogja mit csinálunk este..)
2012. jan. 27. 09:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

-Mit csinálunk este?

-Én a párommal megyek X helyre, meghívtak Y alkalomból.


Nem vihetitek mindig mindenhova magatokkal. Ős ha van benne jóérzés és kis ráció akkor nem fog fennakadni ezen. Lépjen tovább ő is, van saját élete, ne regnáljon rajtatok, ti sem pesztrálhatjátok míg a világ s két nap.

2012. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Rendes tőled, hogy törődsz a testvéreddel, na de éveken át?

Én azon csodálkozom, hogy a párod még nem tette szóvá, hogy a tesód állandóan veletek van. Menjetek el nélküle. Ha nem érti meg, így járt.

2012. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon sértődékeny.Már hallom hogy a fejemhez vágja, hogy: "Te meg elmész nélkülem..Kössz rendes vagy.. Nem baj, majd itthon nézem a tvt egyedül.." De igazatok van, nem lehetek mindig vele..
2012. jan. 27. 09:26
 4/19 anonim ***** válasza:

igen akkor ő otthon marad és nézi egyedül a tv-t, nincs ebben semmi rossz


ha többen nem kedvelik a társaságban akkor annak van valami oka, talán neki is változtatni kéne és akkor nem csak a barátok kedvelnék meg hanem lenne barátja is

2012. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ha ilyeneket vág a fejedhez, akkor gratulálj neki
2012. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
aki hívott téged az ismeri a tesód?? ha igen én el sem mennék mert az bunkoság hogy az egyiket hívom a másik meg kit érdekel...
2012. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szerintem maradj otthon vele én azt tenném!

Biztos fáj neki hogy nem hívtak el!

Én otthon maradnék vele!

velem volt ilyen a barátnőmet nem hívtak el 1 szilveszteri buliba így áthívtam hozzánk és ott köszöntött ránk az újév! Hidd el jól esne neki ha otthon maradnál vele4

2012. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha egy kis éretlen csitri, az nem a Te hibád.
2012. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ma este nézhet Family Guy-t 10-től amíg csak bírja:D
2012. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

7-es


Valószínű, hogy rnegetegszer otthon maradt már vele, vagy legalábbis nem azt csinálta végül az illető, amit szeretett volna.


Menj el nyugodtan a pároddal, mondd meg a nővérednek, hogy elhívtak titeket, úgyhogy ma este nem lesztek otthon.


Egyébként tényleg jó, hogy foglalkozol a nővéreddel, de mi lesz ha mondjuk férjhez mész? Hozzátok költözik? Itt az ideje, hogy legyen saját élete is. Egyébként hány éves?

2012. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!