Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki nem kedveli a melegeket...

Aki nem kedveli a melegeket az miért nem kedveli őket?

Figyelt kérdés
Normális érvekkel ha lehet!

2012. jan. 30. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nekem semmi problémám nincs velük, egészen amíg nem hirdetik, hogy ők melegek!

Ugyanolyan emberek mint mi, vannak is meleg ismerőseim, semmi problémám nincs velük.

Attól viszont a hányinger kerülget amikor az utcán vonulgatnak a melegek és hasonlók.

Úgy gondolom, hogy a szexuális élete mindenkinek a magánügye (kivel, hol, mit), ennyi.

2012. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

mert villognak vele.nem érdekel hogy a szobájukban kivel dugnak de amikor pl felvonulnak legszívesebben lelőném őket.


Én nem villogok vele hogy hetero vagyok...

2012. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekelnek különös képp.. de azok akik direktbe nyomják az utcán és a simnk meg az erőltetett viselkedés..és a gyerek meg kérdezi hogy miért csókolozik a két bácsi...stb.. na ezt nem is kommentelném...
2012. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én is azokat nem kedvelem, akik nem képesek maguknak megtartani a szexuális hovatartozásukat. Nem is értem, akik kisminkelve vagy bőrsapkában végigvonulnak a városon, azok tulajdonképpen mit akarnak? Ha élnék az életüket, mint a többi normális ember, nekem az égvilágon semmi bajom nem velük.
2012. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 SzilKa ***** válasza:
77%
én úgy tapasztaltam, hogy azok nem kedvelik őket, akik nem ismernek egy meleget sem...
2012. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Magával a melegekkel semmi bajom, már ha nem nyávog, nem rózsaszín bolyhos ingben jár és nagyjából a neméhez megfelelően viselkedik.

Akkor van főleg velük bajom, ha világgá kürtölik, hogy melegek, meg ha több jogot akarnak. Pl házasság vagy gyerek örökbefogadás.

Egyébként meg szerintem mindenki kellemetlenül érzi magát egy olyan társaságában, akiről tudja hogy meleg. Nyomasztó.

2012. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

"Egyébként meg szerintem mindenki kellemetlenül érzi magát egy olyan társaságában, akiről tudja hogy meleg. "


Ez nem igaz...nekem a legjobb barátnőm is homoszexuális, és nem nyomaszt a társasága.

2012. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Van bajom a melegekkel? Nincs. Van bajom a felvonulással? Van. Egyszer majd szervezek egy szadomazo pride-ot,de komolyan, és latextangában, ostorral fogunk felvonulni, és hirdetjük, hogy neknk minél rosszabb. :-)))))) (Azért nyugi, nem kell szó szerint venni:-P) Ha az nem közszeméremsértés, ami a melegfelvonulásokon megy, akkor emez felvonulás sem lesz az...
2012. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos egyesek a diszkrimináció és hasonló szavak mögé bújva azt hiszik, bármit megtehetnek. Ha nekik lehet vonulni, talán nekem is jogom van úgy végigsétálni a gyerekkel a városban, hogy estére ne akarjon meleg lenni, mert milyen király lenne neki is felvonulnia.
2012. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A melegekkel nincs kulonosebb bajom, ha normalisak. Azokat nem csipem akik tulsagosan nyalasak es villognak melegsegukkel. Fiatal fiuk/ferfiak szoktak atalaban ilyen hivalkodoan viselkeddni. Mindenki maganugye hogy mit preferal, en sem kialtom ki hogy hetero vagyok.A mai vilagban mar nem kell titkolni ha valaki meleg, de reklamozni sem kene mert igazabol senki nem kivancsi ra...
2012. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!