Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekszünk és ilyenkor elég...

Veszekszünk és ilyenkor elég csúnyán beszélünk?

Figyelt kérdés

Párom elég könnyen felkapja a vizet, és hisztis is.

Pl: valamelyik nap délután megbeszéltük hogy megnézünk egy vígjátékot, direkt az ő kedvéért töltöttem le, erre este meglátja hogy bads p. film van, és akkor azt kell nézni. De hiába látta már 100x. És mondtam neki hogy nem ezt beszéltük meg stb. Erre kb 2 perc után benyögi, hogy ő nem bír elviselni engem, ő ezt nem bírja, szakítani fog! Meg hogy sosem fogok hozzá költözni. (egyébként én már egy csomót segítettem neki a lakása újításában, ezért nagyon rosszul esett hogy ezt mondta. Ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy érdemes-e még erőt,engergiát fektetnem ebbe a kapcsolatba. Az a baj, hogy amit hosszú hónapokon át felépítünk, ilyenkor ő azt képes 1 perc alatt összeomlasztani. Nemtudom hogy nem érzi a szavai súlyát? Hogy miket mond?

És innen kezdődne a csúnyán beszélés. Mondtam neki, (arra amikor azt mondta, hogy én nem fogok hozzá költözni) hogy : Nem bírja felfogni a kicsit pici h*lye agyad, hogy attól hogy egy kapcsolatban van néha egy kis feszültség, vagy vita, nem az az első, hogy szakítunk a másikkal és mindent a fejéhez vágunk? Nem szólt semmit, másnap meg úgy tesz mint ha mi sem történt volna.

De egyébként van hogy komolyabb dolgokon is összeveszünk, és ő kezd el mindig csúnyán beszélni velem, aztán meg a düh miatt én is vele.

23 L 28 F


2011. júl. 28. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ez változni nem fog, csak felerősödik. Közhely, de megszoksz vagy megszöksz.
2011. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyikőtök rosszabb, mint a másik. Nem értem, azon miért kell problémázni, hogy inkább azt a filmet nézné meg, ami a tévében van, amit letöltöttél, az megvár.

Tőle se szép, hogy ilyen könnyen mond ilyeneket.

Az meg, hogy így beszéltek egymással, no comment. Éretlenek vagytok még, nem vagytok kész egy kapcsolatra. Egyikőtök sem. Okosabb, ha vártok még az összeköltözéssel.

2011. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz. Innen csak lefele van út. Szinte kizárt, hogy ez változzon. A személyes véleményem az, hogy valójában nem szeret téged ez a lány annyira, mint ahogy Te őt. Valljuk be őszintén, valószínűleg valami hasznot termelsz neki.


Amúgy elárulom neked, hogy egy normális kapcsolatban nincs veszekedés, kiabálás, fenyegetőzés. Ez egyáltalán nem természetes. Csak sajnos rengetegen vannak rossz párkapcsolatban (sőt szerintem többen vannak rosszban, mint jóban), ezért gondolják azt sokan, hogy ez természetes dolog. Találni kell egy olyan párt, aki tényleg Hozzád illik. Ez sajnos a nehéz feladat.

De véleményem szerint az összes ilyen elvegetálós, kibékülős-összeveszős párkapcsolat csak időfecsérlés. Ha a lényeget nézzük semmi értelme.

27F

2011. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

erős a gyanúm hogy ezt otthon látta/látja...szóval hogy otthonról hozta a leányzó...


Keress mást, ez szerintem nem fog változni, sőt elmondásodból ítélve nem is akar megváltozni...


Randizunk? XD

29N

2011. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt hittem a kérdező a lány! Vagy most hogy is van ez?
2011. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

????


Hát nem tudom, én csak azért írtam, mert azt hittem a csajszik szeretik jobban a vígjátékot ( a pasik ált. az akiófilmeket szeretik), másrészről a "pici h*lye agyad"-at pasik szokták mondani a csajoknak, harmadrészről:

"hogy attól hogy egy kapcsolatban van néha egy kis feszültség, vagy vita, nem az az első, hogy szakítunk a másikkal és mindent a fejéhez vágunk?"

érettebb felfogásnak tűnik, és életkorok alapján én a 28F-re tippeltem...bár... majd kiderül ;)

2011. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...én meg azért gondoltam, hogy a kérdező a lány mert:

"Meg hogy sosem fogok hozzá költözni." Gondoltam a lány költözik a fiúhoz. Illetve, hogy sokat segített a lakásában, gondoltam egy 23 éves lánynak még nem lehet lakása.

Továbbá, hogy párommal mi is ennyi idősek vagyunk és az itt jelemző férfi kiköpött az én párom.

És sajnos nem mindig érettek a 28 éves férfiak, vagy lehet csak én fogtam ki egy ilyet!:)

De már kiváncsian várom a kérdező kommentjét.

2011. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány!

És ezek szerint az éretebb felfogású. Köszi :)

De amúgy ez tényleg igy van, a pasim olyan néha mint egy gyerek

2011. júl. 28. 18:39
 9/12 yuda ***** válasza:
Amennyiben összeköltözés előtt ekkora ellenérzések vannak- előre szólok, összeköltözés után jön csak ki méginkább milyenek vagytok igazából- ergó: ebből én nem sok jót nézek ki, de a te életed, te döntesz :)
2011. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na akkor mégsem fogunk randizni! ;)


Hát így már más a szitú... 28 éves létére ráadásul pasiként, nem kellene hisztizni...


De mi az a bads p. film????

2011. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!