Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet abban az esetben...

Mit lehet abban az esetben tenni, ha csalódtál az egész világban?

Figyelt kérdés

Elegem van az országból és az emberekből. Abszolúte úgy érzem, hogy kiégtem. Pedig igen fiatal vagyok még, 22 éves.


Elegem van abból, hogy az emberek átgázolnak másokon, a másik embert b*sztatják, lenézik, és olyanok határozzák meg mások életét, akik alkalmatlanok rá, és emellett semmit nem csinálnak. Sokszor nem is értem, hogyan kerültek oda.

Abszolúte nem találom a helyem, szinte már undorodom az egész világtól. Folyamatosan próbálkoztam, hoggy hátha közös nevezőre tudok jönni a világgal, de egyszerűen nem megy. Azon voltam, hogy segítsek és valamit adjak az országnak, de egyszerűen már nem akarom, feladtam ezt az egészet, hiszen minek?? Ezeknek?

Ha külföldre költöznék talán jobb lenne, talán nem. Ki tudja ... Lehet ott sem jobbak az emberek.


2012. febr. 2. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Két út áll előtted, ahogy azt a szólás is tartja: megszoksz, vagy megszöksz.

Első esetben belesz@rsz, hogy az emberek 99%-a törtető alattomos senkiházi, és megpróbálod magad - a lehetőségekhez képest - függetleníteni a társadalomtól.

Második esetben - ahogy egyre többen mostanság - szeded a sátorfádat, és keresel egy élhetőbb országot.

2012. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kiégtél, hanem leszálltál a földre. A felnőtt kor küszöbén vagy. Ilyenkor ébredezik az ember a kamaszkor álmaiból és áll be a taposómalomba. Megéli ezt mindenki ebben az életkorban, országtól függetlenül. Életkori sajátosság, nem földrajzi kérdés.
2012. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lebannen ***** válasza:

Szia.


Örülj neki,hogy így látod a világot,mert tényleg ilyen.

Ezek szerint még nem kapott el a fogyasztói társadalom gépezete,és helyén az eszed,meg a szíved.Vigyázz,hogy így is maradjon.

Én kb 4 éve külföldön vagyok,majd egy év megszakítással.Itt sem más a helyzet,az emberek,a társadalom mindenütt hasonló.Nyugat Európa az igazi pénzhajszolás világa.

Azért,ne aggódj a kártyavár egyszer összeomlik.


Üdv.

2012. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgyanígy érzek mint te. A South Parknak az új része kb erről szól, két részes, az a címe hogy "Öregszünk", angolul "you're getting old". Ha megérted, akkor magadra fogsz ismerni, én is magamra ismertem benne.
2012. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az csalódik, akinek elvárásai vannak. Mondj le róluk.

Illetve az, aki nem találja meg a számításait, de csak panaszkodni tud, ahelyett, hogy küzdene és alkalmazkodna.

So vagy megtérsz egy cuki kis vallásnál, vagy kitűzöl magad elé egy célt és keményen dolgozol érte.

2012. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!