Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meddig egészséges a nem...

Meddig egészséges a nem aggódás? Vagy ez már kóros nemtörődömség?

Figyelt kérdés

Nem aggódok semmi miatt. Felőlem történhet akármi. Úgyis minden így jó, ahogy van, és ahogy lesz.


Ez miatt gyakran kerülök összetűzésbe más emberekkel, mert ha feldobnak valami témát, amin lehet vitatkozni, kifejezni tetszésünket-de inkább nem tetszésünket, általában semleges maradok, mindegy. Olvastam valahol, ezt a gyenge emberek mondják.


Régebben én sem voltam ilyen, sőt elég aggódós is voltam, de arra jöttem rá, hogy a múlt súlyai, olyanok, mint egy láncra kötött ólomgolyó, amik lehúznak a tengerben. De ilyen a jövő is, csak akkor azon aggódunk, ami még nem történt meg.


Tehát attól, hogy nem vagyok aggódós típus, nem vagyok lusta. Sok dolog érdekel, már nem lazsálok.


De gyakran elgondolkozom ezen, ez normális-e, vagy kóros? Ti mit gondoltok?


2012. febr. 3. 15:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan, hogy azt mondom "nem érdekel", esetleg "leszarom", de közben valójában zavar, hanem tényleg nem gondolok semmit. Nem gondolok bele.
2012. febr. 3. 15:05
 2/3 anonim ***** válasza:

én is pont ilyen vagyok és nem is érdekel,hogy ilyen vagyok és szerintem ez normális mindenkinek van ilyen időszaka

szóval nyugi és ne aggódj emiatt

2012. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem aggódok :)


Csak szeretnék jobban képben lenni. Mindig is érdekelt a pszichológia, az emberi agy. Egyszerűen csak nem tudom eldönteni, ez "jó" viselkedés, egy gondtalanabb élet felé, esetleg hárítás, tagadás, eltussolás.

2012. febr. 3. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!