Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van erre bármiféle egészséges/...

Van erre bármiféle egészséges/logikus magyarázat?

Figyelt kérdés
Hogy egy ember a puszta megjelenésével/viselkedésével/személyiségével képes teljesen elvenni a kedvem? És nem csak tőlem, hanem több embertől is és ha már rá gondolok, az egész helytől elmegy a kedvem, pedig levegőnek nézzük egymást.
2011. jan. 16. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Van rá magyarázat, mégpedig az, hogy ebben te is hibás vagy.

Lehet, hogy az első megérzésed becsap, de ennek ellenére hagyod hogy uralkodjon rajtad.


Nem biztos hogy a rossznak tűnő környezet/ember rossz is.

Tudod, "ki hogy él, úgy ítél".

2011. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már fél éve járunk egy osztályba, tudálékoskodó és irigy más sikereire, elképesztően idegesítő és beképzelt. A vicceit állandóan elmeséli, úgy hogy senki nem kéri óra közben és rendszerint az összes sz@r, ráadásul agresszív is. Többen mondják nekem rendszeresen, hogy "ajj megint be kell menni látni a képét" de csak nálam érzékeli azt, hogy nem kedvelem, sokszor nevetek is magamban, hogy azt hiszi a többiekről, hogy kedvelik és közben meg nem, sokszor össze is nézünk azzal akinek éppen tartotta a diskurzust a sok idiótaságról és elröhögjük magunkat. Persze így én tűnök a kirekesztettnek, de ez nem így van.
2011. jan. 16. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem ez nem olyan ezoterikus.
2011. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hogy egy ember a puszta megjelenésével/viselkedésével/személyiségével képes teljesen elvenni a kedvem?"


Nem mindenki kellemes ember. És nem mindenkinek kell szükségszerűen szimpatikusnak lennie neked.


De ha elromlik a kedved attól, hogy meglátsz valakit, pedig komoly konfliktus sincs köztetek, az viszont túlérzékenység a részedről.


Nem feltétlenül csak ő hibás ebben, a te reakciód is túlzó. Normális esetben aki nem szimpatikus, azzal egyszerűen nem kell foglalkozni. Más ember nem foglalkozik hosszasan azzal, hogy valakit miért utál.


Szerintem valami vonz is téged ebben az illetőben, csak magadnak se mered bevallani.

2011. jan. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!