Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nevek tetszenek nektek?...

Melyik nevek tetszenek nektek? Melyiket nem bírjátok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 22:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a kedvenc nevem:Áron fiónév,bár én lány vagyok mégis nagyon tetszik :)

Amelyik nem tetszik:Sára,Zsuzsa,Klára,Antal,Ottó és még sok van :)

2011. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Lány névbe nekem: Debóra, Gitta, Gréta.

Fiú névbe: Tamás, Ádám.

2011. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ja és 14/l
2011. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon tetszik a Hanna, Emma, Bettina na meg a Bianka. Amitől a falra mászok Eszmeralda, Szabina...:/
2011. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi elfelejtettem irni hogy az elso válaszoló voltam :)
2011. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

23:02-es vagyok. a fiúból meg: Roland, Olivér, Tamás, Ádám.

fiú ami nem tetszik: Ákos, Balázs, Martin...

2011. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah arra nem válaszoltam, hogy melyik nem tetszik( második vagyok): a régies neveket nem bírom pl. Ilona, Erzsébet, Gizella, János, József stb. tulajdonképp csak az a pár tetszik, amit le is írtam, többi szinte abszolút nem.
2011. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
A Zsuzsa nekem sem tetszik, szerintem olyan tehenes/malacos hangzása van. Aztán nem tetszenek az ilyen régebbi nevek becézései, mint Misi, Jani, Karcsi, Gyuri ezekről valami falusi parasztbácsi jut eszembe (de a rendes formájuk pl Mihály, Károly, stb azok szépek). Nem szeretem a mai tucatneveket sem, mikor mindegyik második kisgyereket Áronnak, Dominiknak meg akárminek hívnak, ezek egyszerűen már annyira unalmasak hogy csak na. Az ilyenek sem tetszenek hogy Alma, Napsugár, Eperke meg mittudomén. Tetszeni meg sokféle tetszik, szóval azokat nem sorolom.
2011. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az, hogy minden második kisgyereknek az a neve az hülyeség. Inkább a régebbi nevek az elterjettek, mert viszik tovább az apa/anya, nagypapa/nagymama nevet. Amitől még falra mászok, de nagyon az nem más, mint a ROZÁLIA (Rozikkaaa) :S. Szörnyeteg.:D (MÁSODIK VTAM MEGINT)
2011. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%
Ami nagyon tetszik, az a Csilla név, ami pedig nem, azaz összes többi. :D
2011. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!