Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon bánt, amit csináltak a...

Nagyon bánt, amit csináltak a "barátnőim". Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőmmel összeismertettem egy másik barátnőmet kb másfél éve, és így 3an nagyon jóba lettünk. de aztán egyre jobban kezdtem kirekesztve érezni magam.. mígnem karácsony előtt elég furcsa dolgokat tudtam meg. ez a 2 lány engem egész nyáron kibeszélt, lek*vázott a hátam mögött, meg minden.. de közbe meg nyalták a popómat.. amikor szembesítettem ezzel őket, hogy tudom, meg se bírtak szólalni.. azóta ők ketten a legjobb barátnők. persze én le vagyok sza*va. nagyon nagyon rosszul esik látni hogy én ismertettem őket össze és legjobb barátnők lettek pedig mikor külön külön voltak, a legjobb barátnőim voltak :(( egyszerűen nem tudom ezt feldolgozni..
2012. febr. 12. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Légy te a nevető harmadik! Egy idő után egymást fogják kibeszélni, és akkor jön az elégedett érzés, hogy IDŐBEN megszabadultál tőlük!
2012. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Ez ellen sajnos semmit nem tudsz tenni, a nők ilyenek, ha 3 csaj összekerül, két csaj a harmadik ellen fordul, nem egy ilyen esetről hallottam már.

Nőknél nincs is nagyon olyan hogy igazbarátok. Inkább keress magadnak egy fickót.

2012. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem vagyok luvnya -.- nem ismersz minek írsz hülyeségeket?

a többieknek köszi :)

2012. febr. 12. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyit érnek ;) : ) Fel a fejjel ;) 14L
2012. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szabadosi János: Az utolsó állításodat megcáfolnám, igen is van, az utóbbi 8,5 évem ezt bizonyítja :)))


Kérdező, keress jobb barátokat, tudom, nehéz a kezdet, de te jobbat érdemelsz!


23/N

2012. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a 3.-ik válaszolóval nem értek egyet ,hogy "lányoknál nincs igaz barátság." Amúgy tudom ,hogy most szarul esik amit csináltak de az a legjobb ,hogy keresel új barátokat ... Inkább örülnöd kéne ,hogy megszabadultál tőlük..
2012. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen... A legjobb barátnőm kiment külföldre pár évre, addig én összebarátkoztam egy másikkal, ők ketten nem is ismerték egymást. Aztán kdierült, hogy a barátnőm hazaköltözik, akkor a másik totál kiakadt hogy most őt le fogom szarni. Megigértem neki, hogy nem, hívjuk majd őt is. Így is tettem, összebarátkoztak ők is. Aztán ők nem dolgoztak, nem volt pasijuk, nem jártak egyetemre, nekem meg mindhárom egyszerre, nem volt annyi időm rájuk, ők meg egész nap együtt voltak, aztán szép lassan már nem is nagyon hívtak, mert, hogy én úgyse érek rá soha. Aztán egyszer nagyon felhúztam magam, mert nem hívtak valahova és kiborítottam a bilit, összevesztem mindkettővel. Mégrosszabb lett a helyzet. Azóta már kibékültünk, de egyikkel se olyan a kapcsolatom, mint régen volt. Tanulság: Ha van 2 jó barátnőd ne barátkoztasd össze őket, mert te jársz pórul. Azóta inkább megtartom egyenként a barátnéket, külön-külön találkozok velük, mikor van időm, legalább nincs kavarás.
2012. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah és nem gyerekek voltunk, mikor ez az egész történt, 19-20 évesek.
2012. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Félreértettek, nem azt írtam hogy nincs hanem hogy nem gyakori mint a fiúk esetében. A nők képesek minden kis szaron összeveszni, a rejtett sérelmeiket semmilyen szinten nem mutatják ki egymás felé.

Igen, ismerek csajokat akik 10 éve legjobb barátnők, de ez nagyon ritka.

2012. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
A nők csak marni tudják egymást, ezt már sokszor bebizonyították. Neked egy kedves, figyelmes férfire van szükséged. Nem lesz nehéz ilyet találni, hisz a 90 százalékuk ilyen tulajdonságokkal bír!
2012. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!