Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti megszoktatok kérni valakit...

Ti megszoktatok kérni valakit hogy lájkolja a képeidet vagy kommenteljen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de nem értem hogy lehet hogy olyan embereknek akiknek 258 ismerősük van lájkolja a kéépeit 81, akinek meg van 628, annak meg 5-6 személy? ez mitől függ? lécci ne szóljatok le a kérdés miatt!!
2012. febr. 12. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
ha vki rohat jól néz ki főleg csaj sok likeot kap perszen em scak ettől függ sok olyat ismerek aki mindenova irja lájk pls meg ráír mindenkire szerintem elég szánalmas én nem szoktam :D persze van olyan ismerősöm akinek 5000 ismerőse van igy érthető hogy mondjuk 30 lájkolják
2012. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam. De szoktam kapni üzeneteket,hogy 'pls lájkold a képem,visszamegy" meg ilyesféléket.

Nekem pl a profilképet lájkoltál 70-en valahányan,senkit nem kértem meg.

Szerintem azért lett ennyi,mert: 1.szünet volt,este és nagyon rossz idő,szóval gondolom a többség facebookozott és unatkozott,jobb dolga sem volt.

2. régóta nem volt kint profilképem és talán ezért is.

2012. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és hány éves vagy? fiú v lány? hány ismerősöd van?
2012. febr. 12. 16:38
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem reteksok ismerősöm van facebookon, ahhoz képest, amennyivel konkrétan beszélgetni szoktam, meg érintkezni. soha nem kértem senkit, hogy kommenteljen, vagy lájkoljon, mert nekem nem ez számít :D


egyébként a sok lájkos, kommentes, azaz látszólag "népszerű" embereknél elég gyakori, hogy 1, lányok, és elég fura képeket tesznek föl mindenféle belátással 2, mindenkivel "nagyon jóban vannak", túl vannak sztárolva, de igazából veszettül nincsenek barátaik, csak felraknak egy képet és mindenkinek írnak, hogy lájkolja. mert ettől érzik magukat menőnek. szomorú.

2012. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 15 éves vagyok,lány és olyan 400 ismerősöm van (ezek közül tényleg ismerek mindenkit,mert nagyon sokat költözünk meg anya által is sok ismerősöm lett)

Ja és nem ilyen 'szétesek úgy pózolok' stílusú képem van.

De van egy ismerősöm akinek több,mint 200 lájkja van ,de kint van mindene..szó szerint.

És van szintúgy egy ismerősöm akinek minden képét minimum 200-an lájkolják,nem pózol,de nagyon szép lány és azért.

2012. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és neked lájkolják?
2012. febr. 12. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
16:46 és a 16:36 is én voltam:D
2012. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ahaaa értem :D
2012. febr. 12. 17:00
 9/9 anonim ***** válasza:
kb 220 ismerősöm van és nekem is profilképet pl 4-5.en! : ) De facebookon nagyábból aki ismerősöm ismerem is tényleg : ) 14L
2012. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!