Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak osztályfőnökkel kapcsol...

Vannak osztályfőnökkel kapcsolatos rossz emlékeitek? Szerettétek őt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 14:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az ofő volt a töritanár. 8 pontot a szerinte rossz évszám miatt levont (a könyvben is ugyanaz az évszám volt, amit én mondtam), így lecsúsztam az egyetemről.


Amúgy egy fura fazon volt, sportszerűen osztott ki diákot, kollégát egyaránt. Nem is nagyon kedvelte senki.

2012. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogy megtörjem ezt az elszomorító sort: nekem csak jó osztályfőnökeim voltak.


Az első igazából tök semleges volt a számomra. Egy középkorú anyuka, tudott bánni a gyerekekkel. A második egy afféle nagymama típus volt, (korban és kinézetben is arrafele tendált) ahhoz illő viselkedési elemekkel.


A harmadik egy kissé hűvös (szigorúnak látszott, de nem volt igazán az), de mindig korrekt volt. Mindig motiválni próbált minket és nem vetette a szemünkre, hogy milyen hülyék vagyunk.

A középiskolás osztályfőnököm pedig egy kedves, szeretetre méltó, egy csipetnyit naív nő volt. Soha nem szigorkodott, mégis tiszteltük. Őt mindenki szerette.

2012. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen volt xDD Szörnyű volt az a nő .... egy évig volt velünk utána elüldöztük annyira megutált minket hogy ááááááááá, még a szülőket is felakarta jelenteni mert az igazgatóval a háta mögött beszélt vagy mi -.-"5-ik osztályban volt velünk .... szent tehén de jo volt xDD
2012. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!