Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mellettem ülő lány egyfolytá...

A mellettem ülő lány egyfolytában másolja a rajzaimat, mit tegyek hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom ezt. Lehet hogy hülyeségnek hangzik de tényleg nagyon zavaró és az a baj hogy nem csak ő csinálja. Utálom újra látni a rajzaim a saját változatában. Azt sem értem hogy meri ezt pont mellettem csinálni. Olyan gyerekesen hangzik, de nem szeretem ha majmolnak:/ a rajzaimra meg külön érzékeny vagyok. Lenézi a rajzaim és utána úgy másolgatja őket mindenhova mintha a sajátjai lennének, ráadásul elég silány másolatok de stílusuk miatt többen is azt hiszik hogy én csináltam de miután közlöm hogy nem azért elmondják hogy tőlem tényleg jobbakat szoktak látni. Nem akarok bunkónak tűnni de szeretném ha abbahagyná...
2012. febr. 16. 19:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
küldök priviben egy pillanat:D
2012. febr. 16. 19:58
 12/13 anonim ***** válasza:
okés, köszi :)
2012. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 hollófernyiges ***** válasza:
Te vagy a mester, ő meg a tanítvány :) Inkább örülj hogy elismeri hogy jobb vagy nála.
2012. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!