Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én úgy gondolom, hogy Magyaror...

Én úgy gondolom, hogy Magyarországon nagyon könnyű munkát találni, csak sokan nem akarnak dolgozni, és kitalálták, hogy nincs munka. Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám. Ennél azért jóval összetettebb a kérdés. Számít az, hogy milyen végzettséggel, milyen szakmai tapasztalattal, az ország mely részén stb.


És szerintem a véleménnyel nem leszel itt túl népszerű...

2012. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy Magyarországon egyáltalán nem könnyű munkát találni. Jó munkát meg végképp nehéz!

Nekem 2 diplomám van, van munkahelyem, igazi szar fizetésért, s van egy vállalkozásom, ami a mostani helyzetben döcög.

Nagyon sokat dolgozom, s napról-napra élünk.

Olyan, akinek pedig nincs jó vagy keresett szakmája, végzettsége, esélytelen munkát találni, főleg, ha 40 év körüli.

2012. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
100%

én idáig mindig könnyedén találtam melókat, de ettől függetlenül amit állítasz szerintem hülyeség.


mi a szakmád?

2012. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 Antimod ***** válasza:
100%

Végzettsége válogatja.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
100%
Pedagógus vagyok. Félállásom van. Emellett egy üzletem.
2012. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 A kérdező kommentje:
Bárki el tud helyezkedni, aki akar.
2012. jan. 5. 12:59
 7/87 anonim ***** válasza:
83%
Valami értelmeset is hallunk tőled, vagy csak a hülye közhelyeket nyögöd be néha?
2012. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
100%

Te valahol nagyon jó helyen élsz!

Mert szerintem nem tud bárki elhelyezkedni!

A mi városunkban se lehet sehol se munkát találni.

Persze lehet, hogy egy fiatal férfi az el tud helyezkedni, de egy 50 év körüli férfi vagy nő már nem éppen.

2012. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
100%

Tehát azt állítod hogy az 500 fő lakosságú minitelepüléseken ahol csak a polgármesternek van állandó munkája (nem egy ilyen van Magyarországon) bárki el tudna helyezkedni ha akarna? Ezen kívül az összes megváltozott munkaképességű, testi fogyatékkal élő, neurotikus, pszichés zavarokkal küzdő, képzetlen, buta és vagy krónikus beteg ember is találna munkát ha tényleg akarna dolgozni?

Ennél kevesebbe is belehaltak már....

2012. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 A kérdező kommentje:
Oda kell utazni, ahol van munka. Ennyi.
2012. jan. 5. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!