Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit van úgy oda minden tizenév...

Mit van úgy oda minden tizenéves gyerek a keleti/déli/nyugati pályaudvarért?

Figyelt kérdés

nagyon sokan látom/hallom hogy oda járnak vagy beszélik,hogy mennek oda..és rendszeresen...mit lehet ott csinálni?


a keletiről meg azt hallottam hogy sok a drogos..


szerintetek miért járnak ennyien oda?:S



2012. febr. 21. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik mellett van egy pláza.
2012. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel a közelükben van bevásárlóközpont.


A keletiben hogy sok a drogos annak van igazságalapja.Ahányszor ott járok , minden alkalommal drogot akarnak nekem eladni.Ehhez hozzájön a külsőmön a karikás szem és a túl fehér bőr.De nem tehetek róla hogy így nézek ki , mindig ilyen voltam.

2012. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

30N vagyok. Jegyvizsgalo vagyok,nyugati a telepallomasom. Onnan indulok,meg ahol lakok kispesten innen minden vonat oda megy.

Keleti mellett laknak a nagyszüleim a kerepesi úton. Oda azért jártam sokat.déli meg középsúlyba onnan ment az egyik busz,így ott találkoztunk suli elott.(139e és 53) meg ott váltunk suli után szét.volt aki metróval ment,volt aki busszal,volt h vonattal változó

Amikor tiniként belvárosban laktam,sokszor ott találkoztunk a nyugatinál.blahánál laktunk

2016. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!