Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú és...

Szerintetek létezik fiú és lány közötti igaz barátság?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor nektek hány van, és , hogy ismertétek meg, mióta ismeritek ?
2012. febr. 15. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen.Nekem az egyetlen és legjobb barátom egy fiú volt.Sajnos már elvesztettem.
2012. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

szerintem nem létezik

nekem is volt, vagyis azt hittem, de aztán összejöttünk és avval a lendülettel külön is mentünk

nem láttam évek óta


első: talán mégsem létezik ha elveszítetted, nem gondolod?

2012. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Az én tapasztalatom az hogy hosszú távon nincs.Több fiú barátom is volt, de mindig elterelődött a szerelem vagy vonzalom felé, valamelyik részről, és utána a barátság vagy megszakadt, vagy csak haverság,ismeretség, felszínes barátság maradt belőle. Haverok persze vannak,de az más.
2012. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek a másodikkal,nekem is van két jó fiú barátom,és mára ott tartunk,hogy mindkettő szerelmes belém,hát kösz...
2012. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
en hiszek, nekem 11eve van, barmit elmondhatok neki es ez forditva is igyvan..:)) bar mi fiatalok vagyunk 14evesek, de nekem nem is tetszik, mert nagyon ronda:S:S szoval max a lelkebe lehetnek szerelmes:DDD
2012. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs...

Második: szerintem ő nem úgy értette, hogy elveszítette.

2012. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem létezhetnének, de hosszú ideig nehezen.

Mert ha van egy másik nemű igaz barát, majd egyszer csak jön egy szerelem, akkor több okból is könnyen végeszakad ennek. Egyrészt jó esetben a szerelmespárnak egyben egymás barátai is kell legyenek, tehát fontos beszélni tudni egymással bármiről. És ilyenkor nem az igaz baráthoz rohanunk már... tehát ő szép lassan feledésbe merül.

Másrészt hanyagoljuk is direkt, nehogy a szerelmespárunk féltékenykedjen rá. Vagy ha féltékenykedik már, akkor az is okozhatja a barátság végét.


Ha előbb van a szerelmespár, utána alakul valakivel barátság, akkor is a fentiek vannak ellenkező irányban. De akkor is nehéz egy igazi barátságot kialakítani, ha ott a pár...Ha nem működik a kapcsolat, akkor persze könnyű, de akkor lesz a barátból szerelmespár...


Én egy volt páromat tartom barátomnak, mert alapvetően jó ember, és eléggé ismerjük egymást. Vannak közös témáink, dolgaink. Párként soha az életbe nem fogunk működni, mert az számomra pokol volt, de így ismerve őt tudok neki tanácsokat adni, stb. Még így is vitatkozunk, de így nem érint olyan rosszul mint anno. Tehát ez amolyan barátság. Viszont ha jön a szerelem, akkor szándékosan nem fogom keresni, mert nem kellenek félreérthető kapcsolatok..

2012. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Férfi és nő között van-e barátság és ha igen, miért nem?


Nem létezik. Ideig óráig igen. Esetleg haverság, az lehet. Mellé ülök előadáson, csinálunk közös prezentációt, de bizalmas baráti viszony nem létezik. Annak vagy már van valami szerelmi előzménye vagy lesz valami szerelmi következménye.

Nekem is voltak fiú barátaim. Barátként indult az összes, aztán szép lassan szerelmes lettem, ők meg nem viszonozták, "barátság" megszakadt. Úgyhogy szerintem nem létezik.

2012. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19:25 Nem szerelem miatt vesztettem el.Első.
2012. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miután mindkettőjüknek van egy kiegyensúlyozott párkapcsolata, igen létezhet, addig nem.


Tinédzserkorban, meg a "keresés" időszakában nem létezik.

2012. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!